Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

skleroza multiplex a eplepsia

Príspevok v téme: skleroza multiplex a eplepsia
zdenka123

ja by som skor potrebovala radu .uz 11 rokov sa liecim na sklerozu multiplex ,pocas liecby mi pribudli dalsie ochorenia aj neurologicke aj endokrinologicke a ine.teraz mi pri EEG vystereni diagnostikovali temporalis epilepsiu .som zmetena.nehadze ma o zem ,len doma vravia ze som obcas akoby nepritomna.ziadne oci dohora ani nic podobne ,ale vraj odpovedam aj suvysle vety pocas toho vraj sekundoveho stavu .nerozumiem varim ,nakupujem ,straram sa o deti ,len som viac unavena a potrebujem vela spanku aj cez den spim .byvam obcas mozno podrazdenejsia a unavenejsia ,len to davam do suvyslosti z mnozstvom liekov co musim brat a diagnoz co mam.a to si myslim ja a vlastne aj lekari ze napriek vsetkemu este super fungujem .nechce sa mi verit ze mam este aj epilepsiu .dostala som kalendar zachvatov ale co tam mam ja alebo muz pisat ,ked typicke zachvaty nemam ,len vraj pristroj ukazal ze mam jeden zadruhym .nerozumiem tomu

Zatajenia

Voda lieči, lieky zabíjajú. Čo nám lekári zatajujú?
21.3.2011 | Zdravie

Bolí vás hlava, alebo žalúdok? Napite sa vody, uľaví sa vám. Znie to neuveriteľne, ale podľa niekoľkoročného výskumu doktora

Batmanghelidja je práve obyčajná pitná vody najúčinnejším prostriedkom úľavy od bolesti. Prečítajte si o liečivých účinkoch

vody, o ktorých verejnosť vie pomerne málo, nakoľko sa to farmaceutickému priemyslu nehodí.
Prevencia a liečba
Voda je podľa Batmanghelidja priam zázračným liečivom a jej účinky na ľudské telo môžu byť aj preventívne. Výskumu vody ako

lieku sa zaoberá už takmer 20 rokov. Všetko sa začalo v 80-tych rokoch, kedy mladý lekár dal človeku trpiacemu bolesťami žalúdka

dva poháre vody a dúfal, že sa mu uľaví, nakoľko nemal pri sebe žiadne lieky. Stačili 3 minúty, aby sa pacientovi uľavilo od

silných bolestí a o 8 minút bol úplne fit.

Odvtedy sa venuje výskumu liečivých účinkov pitnej vody na ľudský organizmus. Voda je totiž v prírode jedna z najdôležitejších

vecí. Viac ako 70 percent planéty tvorí voda, ľudský mozog tvorí z 90 percent voda, voda v našich svaloch je zastúpená 75

percentami, pľúca sú takisto takmer z 80 percent vody. Z tohto pohľadu sú teda tvrdenia Batmanghelidja, že voda je pre naše

zdravie kľúčovou záležitosťou, nie len logické, ale aj pravdivé.

Za všetkým je dehydratácia
Z výskumu, ktorý lekár rieši po celú svoju kariéru, vyplýva, že bolesť akéhokoľvek druhu je reakciou tela na dehydratáciu. Podľa

neho je princíp úplne jednoduchý – tam, kde cítite bolesť, vám chýba voda. Jej nedostatok tak považuje za hlavnú príčinu väčšiny

zdravotných problémov v dnešnej spoločnosti.

Telo podľa neho potrebuje dostatočné množstvo čistej vody, bez príchutí a cukru, aby mohlo správne fungovať. S jej prísunom

súvisia vraj aj problémy psychického charakteru ako únava, depresia, agresívne prejavy, ale aj nechuť do života a lenivosť.

Väčšina liekov na tieto problémy, ktoré lekári predpisujú majú vraj zakryť syndrómy, ktorých pravou príčinou je podľa vedca

práve nedostatok vody v organizme.

Farmaceuti zahmlievajú
Vo svojej knihe Voda lieči, lieky zabíjajú Batmanghelidja vysvetľuje, prečo je dehydratácia príčinou bolesti a chorôb a ako

farmaceutický priemysle túto informáciu zahmlieva, aby predával svoje produkty namiesto toho, aby nechal ľudí piť vodu. Lieky

proti bolesti fungujú vraj ako regulátory vody v organizme, v čom spočíva čaro ich účinkov. Namiesto nich by mal každý človek

dodržiavať pravidelný pitný režim a príjem čistej vody, bez príchutí a sladidiel a jeho organizmus si tak vystačí proti bežným

problémom.

Voda lieči
Ak patríte medzi fanúšikov prírodnej medicíny, iste vás zaujmú závery, ktoré prezentuje doktor Batmanghelidja vo svojich

prácach. Čo všetko podľa neho voda lieči?

Pálenie záhy
Pálenie záhy je signálom nedostatku vody v hornej časti tráviaceho traktu. Je hlavným signálom, že telo potrebuje vodu. Tabletky

síce uľavia bolesti, no problém s dehydratáciou nevyriešia.

Artritídu
Voda pomáha prevencii a liečbe artritídy. Pravidelný pitný režim a prísun čistej vody by mal tento problém zmierniť.

Bolesti chrbta
Medzi signály nedostatku vody patria aj bolesti chrbta. Tie vraj značia nedostatok vody v mieche, ktorá spôsobuje tieto

nepríjemné bolesti. Voda je dokonalým nástrojom prevencie proti týmto problémom.

Migrény
Ukrutné bolesti hlavy a časté migrény môžu byť minulosťou, ak pristúpite na liečbu vodou. Nedostatok vody v mozgu spôsobuje

silné bolesti hlavy. Snažte sa predísť dehydratácii a uvidíte, že sa migréna neukáže.

Astma
Zvýšením príjmu vody do organizmu vraj zníži riziko astmatických záchvatov.

Vysoký krvný tlak
Zvýšený krvný tlak je spôsobený nedostatkom vody v organizme. Patrí medzi základné príznaky dehydratácie organizmu.
Ak potrebujete zdravú vodu uveďte to adresu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.