Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

jeho kamarát mi ukradol priateľa

Príspevok v téme: jeho kamarát mi ukradol priateľa
kamila550

Ahojte, mám trošku možno dosť hlúpy problém, ale nedá mi to pokoj a neustále sa nad tým trápi. Chodím s priateľom ani nie rok..teraz v apríli to bude rok. Predtým sme si cez deň v kuse písali a aj keď som mu napísala hneď odpísal, večer pred spaním sme si vždy písali dobru noc a také, v kuse chcel byť so mnou aj sme sa kvôli škole veľmi pohnevali, lebo ja som sa chcela učiť na zápočty a skúšky a on mi robil scény, že nechcem byť s ním a že kašlem na neho a teraz posledné tri týždne sa to zmenilo. Začal s kamarátom robiť vstavané skrine a kuchynskú linku jednému pánovi a zrazu ako keby sa zmenil a na mňa postupne zabudol. Už sme si prestali tak intenzívne písať..aj keď mu napíšem tak mi odpíše po 5 hodinách alebo zavolá respektíve sa neozve vôbec, a vyhovára sa že mal veľa roboty a nevedel sa odtrhnúť (lenže predtým prečo mi vedel tak rýchlo odpísať), večer mi už dobrú noc ani nepíše a pritom aj skôr sa vypýtal z roboty a vôbec sa neozval a keď som prišla na net, tak on na FB prihlásený a mi rýchlo napíše, že som sa ukrátila o smsku...ale keď sme boli v nákupnom centre tak tam vedel hneď odpísať kamarátovi na všetky smsky a nečakal 5 hodín...a tiež mi napíše, že ide už spať a na FB o 1:03 ešte má komentáre všade tade :( ....dokonca teraz išiel pozrieť auto do Žiliny tak som sa tešila, že pôjdeme spolu na malý výletík..tak večer mi napísal, že pôjde s kamarátam a je rád, že nepôjde sám a že večer príde po mňa a budem spať u neho ...trošku ma to zabolelo teda veľmi....veľmi ma trápi, že už nemá taký záujem o mňa :( ...je to normálne??? čo mám s tým robiť?? veľmi ma to trápi?? je to normálne že mi v tel povie,že už ide spať a keď sa prihlásim na FB tak je tam??? aj po hodine čo mi volal??? a keď mu to hovorím, že už kašle na mňa tak mi odpovie, že nemám do neho hučať :( čo mám robiť?? ako mám zvládnuť túto situáciu?? mám to dusiť v sebe?? alebo hučať do neho až kým sa nerozídeme??

ta3

rozhodne nehucat, neobmedzovat a viac doverovat, je normalne, ze okrem Teba ma aj kamaratov, s ktorymi tiez travi nejaky cas, milovat neznamena vlastnit, ponechaj mu priestor aj na kamaratov, keby travieval cas s inymi dievcatami, to by bol dovod, aby si sa znepokojovala, ale ziarlit na kamarata?, to je detinske, nekontroluj ho tolko, nevycitaj mu kamarata, lebo ho stratis

Filipka15

A co keby si skusila taktiku, ze tebe nezalezi az tak na nom? Viem,je to tazke,ale skus to...obcas mu nezdvihnut mobil, neodpisat hned, nepytat sa= nezaujimat sa,kde bol, s kym,preco,zaco... ak mu na tebe zalezi, tak sa zacne viac snazit, ale ak nie, tak sa ti len potvrdi to, ze to medzi vami asi speje skor ku koncu...Drzim ti palce!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

jeho kamarát mi ukradol priateľa - Fórum - ZDRAVIE.sk