Bieliace pasiky crest

Príspevok v téme: Bieliace pasiky crest
HENNKA

Zdravím.. potrebovala by som radu.. konečne som sa odhodlala objednat si z internet bieliace pasiky crest..ibaže je ich tam viac druhov a teraz neviem , ktory je najlepši.. ak mate nejake skusenosti s nimi , rada by som bola keby ste mi poradili.. pripadne nejaku dobru internetovu stranku odkial sa daju objednat.. dakujem

marianne99

Len som tým chcela povedať, že aj ja som OVERENÝ zákazník.. Proste mi tie pásiky nepomohli. Gél White Pearl áno, no to bolo od úplne iného výrobcu ako Biela perla. Navyše ho na Slovensku nedostať a nikoho nenahováram, aby si ho prostredníctvom mňa objednával alebo niečo podobné, takže poprosím ma neoznačovať za marketéra :-) Vďaka.

marianne99

Ja nerobím reklamu na Bielu perlu, mne Biela perla vôbec nepomohla.. rovnako ako pásiky Crest, z ktorých ma strašne boleli zuby :-) Treba čítať.

marianne99

Ináč od detstva som mala prirodzene tmavé zuby, aj keď som si ich poctivo drhla 3 krát denne, dosť som sa kvôli tomu trápila, preto som sa rozhodla niečo s tým urobiť, tak som skúsila ten gél a super :-) Škoda že ho u nás nezohnať.

stefo

jonatanka, nic sa nemoze stat. Ja som sa pytal aj svojej zubarky na tie pasiky supreme a hovorila ze su v pohode. Pasiky su vraj velmi setrne. Potom som si ich aj kupil a vsetko bolo bez problemov, citlivost len taka klasicka ako pri kazdom bieleni a ten efekt, taky by si s professional mozno nedosiahla, neviem. A 10 a 14% nie je az taky rozdiel medzi tymi dvoma pasikmi, ale supreme maju dvakrat tolko pasikov, preto som ich kupil. A zubarka mi vravela ze oni pouzivaju bezne aj 37% gely a je to v pohode.

pytam sa

Hennka, nepojdeme na polku? je to dost cenova pecka a aj ja rozmyslam nad nejakymi, predsalen by bodlo na polku aj cenovo aj pasikovo a keby neboli dobre tak stratime menej a keby boli tak objedname dalsie :))

katuša

jej lentilka prosím ťa a koľko ťa to všetko vyšlo? ja som tu už niečo pozerala v témach, no bála som sa, či mi to nezničí zuby...nemala si žiadny takýto problém? no ak vravíš, že to fakt účinkuje, skúsila by som ich :)