Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Louis Vuitton

katheryne

Milujem LV:)aj ked nemam na original, mam :)to je proste srdcovka.
Inac s tymi dievcatami so zalomenymi rukami v lakti:D:D:D mi pripomina daco ine:D ...chlapci, alebo skor chlapcekovia, ktori maju 35 kg aj s topankami a opaskom a chodia na siroko nie len s nohami ale aj rukami, clovek normalne musi uskocit ako keby isiel dav ludi a pritom ide malicke tintitko:D ako keby neustale nosili melony pod pazuchami:D:D mne je tak smiesne ked takych vidim

blink_182

vlasto - si ma dobre pobavil :-D som sa schuti zasmiala :-D že čudne zlomené ruky v lakti :-DDDDD

ja keď to vidím tak by som brala do ruky záhradné nožnice a strihala to... že vás tie ruky nebolia z toho nosenia :-D také dievčatá vyzerajú ako postihnuté že nevedia dať ruku normálne :-D

Misty

A nechapem, co vsetkym tie kabelky lezia v zaludku. Ked si niekto kupi auto za milion, tak sa ludia nad tym ani zdaleka tak nepozastavuju ako nad LV kabelkami, pricom je to ale tiez uplna zbytocnost a frajerina.

vlasto

boze, ale ste vypatlane...
Akurat vcera som isiel v nakupnom centre za dvoma babenkami,na vysokych steklach, vrteli zadockami v kratkych minisukniach,cez pasy mali hrube Gucci opasky a tak cudne zlomene ruky v lakti, kde sa im hompalali "prave" vuitonky.
Taketo druhy dievcat robia hanbu vasmu pohlaviu
Sa trochu zamyslite, ajtak vam nik neuveri, ze mate pravu vuitonku, kazdy sa len pousmeje - aaa, tak toto chybalo dievcatu k vyssiemu sebavedomiu.
Proste je to sedlaren najvyssieho zrna, este aj Rytmus, ktory je sice poobliekany v original vuitonovi, vyzera s prepacenim,ako sedlak

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Louis Vuitton - Fórum - ZDRAVIE.sk