Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stomatológ NZ

Jamal_2009

Ahojte mam jeden problem, a pre mna je dost velky...:(..Mam 17 rokov a dost ma boli zub..-ked som s tym bol na pohotovosti zubar mi povedal ze ked ma pri silnejsom dotyku boli tak je zapaleny..A ja sa bojim toho ze dojdem k zubarovy..a zub si chcem dat samozrejme vytrhnut...ale bojim sa ze ci mi iniekcia zaucinkuje natolko aby som ten silnoboliaci zub vobec necitil?..A ak ano ci vlastne pojde von..pretoze ak by mi ho mal lamat tak to sa recej obesim..:)..Len sa bojim ci mi iniekcia zaucinkuje dost aj pri tak silno uz boliacom zube..??..dakujem..:D

Eva531

Jedna moja znama sa tam v blizkej buducnosti chysta na konzultaciu ohladom implantatov, ide tam prvykrat, ked to bude mat za sebou, tak sa jej spytam, aky ma z toho dojem, ci je spokojna a potom dam vediet, co a ako, to je zatial vsetko...

Eva531

Najdolezitejsie je to, aby vam zubar urobil v ramci prehliadky röntgenove vysetrenie (ortopantomogram a bitewing), v najlepsom pripade digitalnym röntgenom. Bez toho sa totiz neodhalia skryte kazy, ktore sa nedaju volnym okom vidiet, ale sposobuju zvysenu citlivost zubov na studene a na horuce v medzizubnych priestoroch. Ja som z Novych Zamkov, ale pokial viem, tak tam ani jeden zubar röntgenove vysetrenie v ramci prehliadky nerobi. Pokial chcete kvalitne vyplne, ktore vyzeraju na nerozoznanie od nezaplombovanych zubov, tak ziadajte kompozit. Najblizsi zubar pri NZ, ktory pouziva pri svojej praci digitalny röntgen, pracuje v Suranoch, spolupracuje s poistovnami, ceny ma pomerne nizke v porovnani s Bratislavcanmi, ja s nim sice osobnu skusenost nemam, nakolko si svoje problemy riesim v Bratislave a v Rakusku, ale aj tak posielam link: www.dentalklinik.sk

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stomatológ NZ - Fórum - ZDRAVIE.sk