nevesta?

Príspevok v téme: nevesta?
julca111

neviem ako mam reagovat a ako stravit "navstevu" synovej priatelky, ktora je u nas kazdy vikend, niekedy od piatku do pondelka. Byva delko od nas a studuje v nasom meste kde je na internate.Syn ma 24r. nestuduje a nikde nepracuje, teda ani neprispieva do domacnost. Jeho priatelka - 26r. pride, ledva pozdravi a zavru sa do izby.OD 15r- je stale prec z domu je na internate co je vidiet na jej spravani a vychove. Nieco na jedenie si donesie, ale teple jedlo ma u nas, aj ked zje malo, to by tak nevadilo.Ale voda nieje zadarmo a ked sa to tak nazbiera za ten mesiac je to cca 10 dni za mesiac.Ja cez tyzden pracujem stram sa o domacnost a nakupy a tesim sa na vikend,ale ten stravim v mojom dome v pritomnosti synovej priatelky a mne chyba pocit domova.Aj ked sa mi tu nemota pod nohy a kuchynu sme jej pre zle skusenosti - neporiadok zakazali, neviem ako im mam povedat, ze staci ak pride len 1x za mesiac, ved syn chodi k nim 3 - 4x do roka na dva-tri dni.Chcem len cez vikend mat pocit, ze tu som doma a citi sa tu tak,ale za jej vikendovej pritomnosti to nejde:-( Aky mate nazor nato vy? poradte mi,mozno to tak musi byt, kym sa osamostanie....

osmijanka

julca111, pisete, ze sa Vam nemota pod nohami, tak co Vam vadi? Myslim, ze by ste mali riesit radsej to, ze Vas syn nepracuje a neprispieva. Kazdy bol vychovany inak, za to, ze je vychovana inak, nemusi byt zla, ked aj vlastne jedlo si nosi. O tu vodu sa ma starat Vas syn, ked si ju vodi domov, co si mysli, ze budete zivit jeho aj ju? A kto vie, co jej povedal, ze Vam to nevadi, ze sa sprchuje.
Ja myslim, ze by ste sa mali porozpravat s nim. Je dospely a mal by sa o seba starat, nie aby ste ho zivili Vy. Kedze sa maju radi, je samozrejme, ze chcu byt spolu, su to dospeli ludia, je uplna blbost zakazat jej, aby k Vam chodila, alebo davat im nejake podmienky, ze kedy ma k Vam chodit. Tym mozte stratit aj syna, aj pripadne vnucata...

adka--

Ahoj Julca neviem co by som robila na tvojom mieste ,ale ako sa ja poznam ,tak urcite by som sa s nimi porozpravala.Moj syn tiez ma priatelku prave je teraz u nas.Nespi tu a ani moj syn u nich.A ked sa mi nieco nepaci ja im to poviem.Mam nato pravo.So synom si sa o tomto rozpravala?