Krauroza

jajkafr

RNG
nemám chuť robiť so seba pokusného králika... čo sa týka posilnenia imunity... užívala som viacero liekov na to a povedala som, že nikdy viac... pretože tým, že sa moja imunita ako tak posilnila, môj organizmus začal bojovať z infekciou a ja som sa cítila strašne slabá, mala som subfebrílie a bolo mi zle... radšej budem mať bronchitídu každý mesiac, ako pociťovať slabosť a všetky ostatné príznaky začínajúceho ochorenia dokým sa mi imunita znova neoslabí...

RNG

Co by na to mohlo pomoct som pisal v roznych temach(zvysovanie viralnej imunity napr v teme herpes, rozne protizapalove spomenute v roznych temach, antimikrobialne latky tak isto v roznych temach.Kedze sa este nevie, co za mikroby to sposobuju, treba vyskusat viacej antimikrobialnych na zvysenie pravdepodobnosti znicenia priciny tych zapalov a nasledovneho poskodenia.
Nuz a zvysenie nizkych hormonalnych hladin tiez pomoze, lebo akosi nepriamo omladzuje(spomaluje starnutie) a zlepsuje funkciu celeho tela.

RNG

Je plno dosial neobjavenych virusov, co nosime v tele, aj ine mikroby a parazity, ktore nevieme ako nam skodia, aj mozne zamorenia, co sa prejavuju zapalami, dokonca sa spomina, ze aj hormonalne kolisanie je aspon ciastocne toho pricina. A pokial viem, toto vsetko sa da velmi ucinne adresovat aj neskodnymi potravinovymi doplnkami.
Takze co jeden lekar nevie vyliecit, iny moze vediet, aj ked to este organizovana medicina oficialne neprijala a neuci na skolach.
Lebo bezny lekar vie len to, co ho na skolach naucili, pripadne na tych istych skolach doucili neskor.

jajkafr

helenka
Ďakujem... pri mojich problémoch musím byť optimistka inak by som skončila na psychiatrii... ja držím palčeky pri odbere tej vzorky... potom daj vedieť ako to dopadlo :)

helenka-ria

jajkafr..vidím že aj ty si optimistka a to je dobré,ty si ešte mlada a čaka ta tažšia cesta kym budeš mat tolko ako ja,tiež ti držim palce a želam vela zdravych detí...kludne mi tykaj...:-)

jajkafr

helenka
len tak ďalej hlavu hore... v takých prípadoch si treba povedať, že sú ľudia, ktorí sú na tom oveľa horšie ako my... ochorenie nás až tak veľmi neobmedzuje, môžme robiť to čo nás baví, nikto si ani nevšimne že čosi máme takže pohoda :)

helenka-ria

...jajkafr..na tyžden idem na odber vzorky,ktoru pošlu na histologiu...a potom podla vysledku mi naordinuju liečbu.Ja som večna optimistka...:-)

jajkafr

RNG
ak by to bolo spôsobené vírusmi alebo baktériami tak by sa to dalo úplne vyliečiť... ale toto sa nedá vyliečiť... čo by si odporúčil na liečbu kraurózy?