Preco som stale sama?

Príspevok v téme: Preco som stale sama?
Quentinka

Ahoj.Tuto temu nepovazujem za problem ale zacina ma dost trapit.Mam 25 rokov,externe studujem VS,pracujem na zodpovednom poste,kde mam pod sebou par ludi.Dovolim si tvrdit,ze som pekna zena,prilezitostne robim modelku svojmu znamemu fotografovi alebo priatelke,ktora ma modelingovu agenturu.Sportujem,vzdelavam sa,stretavam sa s ludmi,ale predsa som sama.Vo svojom zivote som nemala normalny vztah,vzdy sme sa nakoniec s dotycnym rozisli a uz par rokov o mna maju zaujem len zenati muzi alebo muzi,ktorym ide len o sex.Chcela by som vediet,co si o tom myslite,najma muzi,kde moze byt chyba,casto nad tym premyslam,niekedy ma to uz dohana k placu.

jeanny

Quentinka mne to pride ze sa beres moc vazne, ja som sice ta prava co to hovori ale 25 nie je tak vela, zasa nestras :D

Ve

ja mám 27 rokov, 4 roky som nemala vážny vzťah, ale vždy som verila, že ten správny muž pre mňa príde, aj keď mi okolie hovorilo, že si vyberám, že nemám čakať na bieleho princa a podobne, sú to kraviny, treba sa riadiť srdcom, ja som ho našla na pokeci, dllllllho sme si písali, ale rýchlo sme prišli na to, že si rozumieme..

skús internet....moja rada, prečítať nejakú literatúru, veľmi to pomôže..

prajem ti veľa šťastia :-) a ver v svoje sny

Quentinka

Ale ty si este mladucka,mas cas,moje kmaratky uz maju vazne vztahy,ziju s priatelmi,maju vlastnu domacnost,cakaju babatka...

ana_bella

Presne tak isto je to so mnou :/ Mam sice 17 a chalani ma neberu ako dievca na vztah ale len ako korist na sex.. Neviem cim to je, vzdy ked si myslim ze to uz niekto mysli vazne, ukaze sa ze hlada len nieco nezavazne. Najhorsie je, ze to vascinou nie su chalani v mojom veku ale muzi 25 a vyssie. Neviem v com je problem :(

Quentinka

Sweet lolita...ano,mas pravdu.Asi sa musim s nimi chvilku "hrat",nech nevidia ze ano,luskni prstom a som Tvoja....