Preco som stale sama?

Príspevok v téme: Preco som stale sama?
Quentinka

Ahoj.Tuto temu nepovazujem za problem ale zacina ma dost trapit.Mam 25 rokov,externe studujem VS,pracujem na zodpovednom poste,kde mam pod sebou par ludi.Dovolim si tvrdit,ze som pekna zena,prilezitostne robim modelku svojmu znamemu fotografovi alebo priatelke,ktora ma modelingovu agenturu.Sportujem,vzdelavam sa,stretavam sa s ludmi,ale predsa som sama.Vo svojom zivote som nemala normalny vztah,vzdy sme sa nakoniec s dotycnym rozisli a uz par rokov o mna maju zaujem len zenati muzi alebo muzi,ktorym ide len o sex.Chcela by som vediet,co si o tom myslite,najma muzi,kde moze byt chyba,casto nad tym premyslam,niekedy ma to uz dohana k placu.

sweet_lolitta

No moj sucasny priatel mi povedal, ze ked ma zozaciatku chcel len na sex :)) ale ked ma blizsie spoznaval, vela sme sa aj rozpravali, neskor zazili spolocne fajn chvile pri nejakej cinnosti, tak to prerastlo do lasky a trva to az dodnes :) Podla mna vobec nevadi, ze sa na teba vrhaju chlapi ako na korist, staci ak im nesplnis to, ze ta chcu dostat, a nechas ich najprv spoznat aj tvoju osobnost - neverim, ze sa ti nepodari niekoho ocarit aj inak ako telom.

Quentinka

Ja mam aj kamaratky,ale nie je ich vela.Ja som sa v zenach sklamala,zeny su falosne,dokazem sa skor zdoverit muzovi ako zene.Kamaratky,naozaj kamaratky resp.priatelky mam len dve,im naozaj verim.

jajka001_

no iba ak skusat a zlepsovat sa v komunikacii :) skumat ludi...nesnazit sa na niekoho naviazat, mat kamaratov ale aj kamaratky...

Quentinka

Asi bude najlepsie neriesit to,nezaoberat sa tym,a ak ma prist ten Pan dokonaly pre mna,tak pride.A ak ma muz naozaj bude chciet,tak urobi vsetko preto,aby so mnou bol,a ziaden cas ani nic mu v tom nezabrani...

jajka001_

v tvojom veku je uz ten vyber vcelku zuzeny a ked je zena uspesna a vybera si , ma nejake tie naroky...mozno maju pocit ze na teba nemaju...ale ty pises skor o tom ze teba odmietaju, co je ... hm. mozno posobis prilis tak ze o nich stojis. to muzi nemaju radi. radi dobijaju, lovia, ak to ide prilis lahko, maju strach ze za to nestojis, ze ich chces dostat a podobne. rovnako ako zeny nemaju radi muzov ktori idu prilis po nich.
ale najma ide asi o to, ze si este nestretla muza, s ktorym by ste si skutocne sadli a rozumeli. a to je problem u vacsiny ludi.
mozno by si mala zariskovat a odviazat sa, mat vztah nie prilis vazny

Quentinka

Zhovarame sa o vsetkom moznom.Aj o vaznych temach,aj o smiesnych,ci menej vaznych.Ale ano,ja som si vedoma,ze bude chyba v komunikacii.A aj to,ze som pesimisticky naladena v poslednom dobe,je spojene s tymto.Uz mi je to luto...

jajka001_

takto...nejde o to aby si znovu uznala ze chyba je v tebe, to vies, ide o to , aby si nasla pricinu, to ze je chyba v tebe nie je o tom ze si zla ale ze nieco robis nespravne. urcite sa to da napravit len musis prist na pricinu. vsimaj si ostatnych ludi. ake problemy mas vo vztahu s ostatnymi ludmi, co ich od teba oddaluje.
uz len to ze tak lahko uznas ze "viem, je to moja vina " vravi ze si pesimisticky naladena, lahko to vzdavas a chces to nechat tak. nejde o vinu ci nevinu ale o problem, najdenie priciny a vyriesenie. musis mysliet tymto sposobom. o com sa zvyknete s muzmi rozpravat? nie su to prilis vazne temy? nerozoberas prilis problemy? v akej atmosfere su tie rozhovory?
problem urcite nie je ani v tom ci si pekná, krásna alebo priemerná