Preco som stale sama?

Príspevok v téme: Preco som stale sama?
Quentinka

Ahoj.Tuto temu nepovazujem za problem ale zacina ma dost trapit.Mam 25 rokov,externe studujem VS,pracujem na zodpovednom poste,kde mam pod sebou par ludi.Dovolim si tvrdit,ze som pekna zena,prilezitostne robim modelku svojmu znamemu fotografovi alebo priatelke,ktora ma modelingovu agenturu.Sportujem,vzdelavam sa,stretavam sa s ludmi,ale predsa som sama.Vo svojom zivote som nemala normalny vztah,vzdy sme sa nakoniec s dotycnym rozisli a uz par rokov o mna maju zaujem len zenati muzi alebo muzi,ktorym ide len o sex.Chcela by som vediet,co si o tom myslite,najma muzi,kde moze byt chyba,casto nad tym premyslam,niekedy ma to uz dohana k placu.

zvedavko

ano jeanny sme si trosku pisali v tene zoznamenie ci kde to bolo :) chceli sme sa spoznat, ale uz si sa potom neozivala :) ale nevadi ako sa mas?

jeanny

quentinka aby som ti tu len nespamovala...chyba bude asi najskor naozaj tam ako hovorili tvoji kamarati, aj ked neviem, nerozumiem celkom zmyslaniu chlapov :) tvrdia ze sa boja velmi peknych zien a chcu skor priemernu ale co poznam mnohi chodia prave s takymi "babikami"

jeanny

a youki asi som ho necitala...teda nepamatam sa zeby mi nejaky prisiel a ani neviem uz na aku adresu :D ale mohol by si mi to v skratke zhrnut ak sa ti chce

Quentinka

Soffa,velka vdaka za povzbudenie.A to som si vzdy myslela,ze ak clovek na sebe pracuje,bude to plus.Ale ku podivu nie je.

soffa

chyba moze byt jak v tebe,tak v tvojom vyzore,popripade tvojim zamestnanim(postavenim).my kedze ta nepozname nemozeme posudit.skus byt prirodzena,nenasilna(nutit sa hned do vztahu)a laska pride,neboj este mas zivot pred sebou

Quentinka

Youki vies,ja sa nebudem pytat niekoho na dovod PRECO?Rozhodol sa,ok,ja to akceptujem,nebudem sa plazit a vypytovat sa,z akeho dovodu ma nechce.Vies,raz som sa aj spytala,a dotycny mi povedal,ze ma toho vela.Tak som sa citila ako taka chuderka a odvtedy sa nespytujem.

youki

Quentinka: tazko ti tu niekto pomoze, ked ta nepozna. Ale preco sa tych chlapcov nespytas, preco cuvnu? Ak na to maju rozumny dovod, snad ti ho povedia.

Ja som tiez nemal dlhodobejsi vztah, ale s dievcatami, ktorymi sa dlhsie poznam si porovname nazory a pomaha to pochopit. Ze opytanie nic nedas, mala si sa spytat napadnikov, kde vidia problem. Nesuhlasim s tym, aby sa clovek spraval podla toho ako chcu ostatni (pretvarovat dozivotne sa neda) ale to uz je na tebe, ako tie informacie potom pouzijes. Opodstatnena kritika dost pomaha, mnohi si sami neuvedomujeme ako posobime.

Ja napriklad presne viem preco nemam vztah (a ani som poriadny nemal), ale ak chces zistit ty, nepovie ti to nikto z fora, kto ta nepozna.

jeanny: tebe som este dodatocne pisal email (niekedy zaciatkom februara, tak neviem ci dosiel) na tuto temu, kde som trosku nacrtol, co sa mi v tvojom sposobe spoznavania nepozdavalo.