Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie od zajtra!Ideme do toho?

Lisana

No halo halo damy,ako sa vam dari???Nejak nam to tu utichlo...

Ja si s Luckou pekne pisem,ako sa nam dari,a vy co???

Pochvalte sa.

Ja som schudla kilo a pol ale nezufam a idem dalej,i ked som mala uz mensiu krizu.-)))

Feliss

Viah vrele dik :)) a ja inac pijem uz dlho nesladeny caj, aj na kavu som si zvykla bez cukru(ale mlieko musi byt). A no takze nakupim si tie ovsene vlocky klasicke..A to si davat teda do jogurtu? (znamy mi vravel, ze vlocky v jogurte potom neskor v zaludku kvasia atd ) a zeleniny viac ako masa? no tak treba vyrabovat starkinu zahradku o par mesiacov :) :) salatik si dam dnes na veceru , akurat pred chvilkou som ho dorobila- kapusta,mrkva, cibula, kyslosladky- fajnota :) a na veceru su asi dolezite bielkoviny?? cize maso(bez prilohy), tvaroh, cotagge, a uz neviem..:D dakujemm baby :D super stranka inac toto tu..

lucia5454

babyy s kotoru si tu mozem PRAVIDELNE pisat cez e mail ohladom chudnutia ??? Ozvite sa niektora prosíím :)) moj e mail

lucia5454@azet.sk . vdaaka :)

Helus

Lisana diky za stranku,poobede si idem zacvicit,ked je vonku tak neprijemne,chcela som ist do zahradky trochu porobit,ale neda sa.A pohyb treba,no nie?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.