Chudnutie od zajtra!Ideme do toho?

nathália08

tak,dnes som bola cvičiť vo fitku,
a každý mesiac sa tam aj meraju cm,a za každé kg dávahu aj body,a možeme získat nejaký suvenír,či tričko,ponožky,lietajuci tanier,alebo neviem čo.
Tak nejake centimetre už mam aj dole,čo ma nesmierne teší.Dievčatá drťte sa
nejak je tu ticho,či???

drakeman

Pre vsetkych, ktory maju problem s udrzanim svojich chutok k jedlu rovnako ako ja odporucam produkt XYNG - www.xyng.sk - tento produkt redukuje nadbytocnu chut do jedla a zrychluje metabolizmus. toto pre mna velmi znamena a okrem toho dodatava vela energie a dobry pocit. za mesiac som zhodil 5 kg :)

Feliss

Baby dakujem za podporu..Ano jem kazde tri hodky, ale poviem Vam, ze je to nic moc rano same varene vajce...ble :( a v skole aka som hladnaa, joj dnes len biely jogurt, a o tri hodky bebe keksy...Vecer nie sacharidy..Je to hotova veda tato strava..V skole je to najtazsie, a neviem si predstavit, co budem jedavat v skole do buducnosti...Kedze chleba nemozem..Nevadi, stuzkova je raz za zivot :D Stacilo by mi dostat sa na 58kg ako som mala pred rokom, meriam 171cm, cize akurat..To vsetko tom hlupom lete, robila som v stanku pri jazere, cize si viete predstavit tu stravu...Chleba, salama, maso, klobasy, hranolky, hamburgery...Po lete som mala najviac kg v zivote- 67! Ale nieco som uz schudla ked som zacala zase normalne jest doma....Uz len nech je teplo a šup na korcule... Lebo nestaci len zdravo jest, aj ked to je dolezite...DRZIM PALCEKY BABY PS: nieje niekto z LC ?? Ze by sa pridal ku mnee do parku na korcule :D

ViaH

hihihiiiheh- už som sem dávala jednu stránku tak pozri nižšie :)

Feliss-tolko schudneš to saneboj,lensidavaj pozor na stravu a papaj každé 3 hodky :)

Ja som od decembra schudla 9kíl ,mala som 78 teraz mám 69 :) mám 161cm a chcela by som schudnuť na 55,čiže ešte 14kíl ,ale zvlááádnem to! :)

Odporúčam Vám sledovať dr.Bukovského,je skvelý! :)

-odkaz odstránený-

tu si môžete vypočítať bmi,čo je tiež dôležité ,veľa vám povie :)
Tak doschudnutia, baby! :))

Feliss

No baby, ako tak citam, tak sa Vam daro- congratulations :D Ja uz 4 den dietujem..Moj ciel je 5kg dole, viete ako to je- leto, a tento rok stuzkova, no trebaa mi s tych 63kg aspon na 58kg..Tak ako som mala pred rokom...Len nestiham a ani nemam financne prostriedky na fitko, cize zdrava strava, + ked vykukne slniecko, tak vyrazim na korcule do parku .. hadam sa mi podari do leta, a hlavne do stuzkovej...

hihihiiiheh

no tak co dajte dake stranky a neviem co este :-) dnes som si nafukla fit loptu dake cviky na nu ? prosim daco sem dajte D dakujem cmucik