Permanentný make - up čiarkovaním!

gelovenechty

adika4444: neviem síce, aký odtieň pigmentu ti namiešali, jediné, čo ťa môžem ubezpečiť je, že po zahojení bude výsledná farba oveľa svetlejšia. Ono aj preto sa ti to teraz javí tmavšie, lebo pigment je zmiešaný s tkanivovým mokom a s krvou. Veď uvidíš po 7-mich dňoch :D
beautystudioveronika.sk - Veronika Kocianová

gelovenechty

Ak chcete minimalizovať tvorbu chrastičiek po permanentnom make-upe, je dobré, ak na tetované miesto budete prvých 24hod.tlakom prikladať vždy čistú vreckovku a odsávať tak tkanivový mok. Obočie je dobré ničím nenatierať, ale nechať pekne v suchu sa hojiť, zbytočne nemácať, nestrhávať chrastičky, aj keby vás to neviem ako lákalo, prispejete tak k nepotrebnosti korekcie. S pozdravom beautystudioveronika.sk-veronika kocianová

gelovenechty

pupavka:Ahojky, som Veronika Kocianová a permanentnému tetovaniu sa venujem už pekne dlhú chvilku. V prvom rade sa samostatne čierna farba nikdy nemá používať a už vôbec nie na obočie, je lebo viac ako možné, že časom zoxiduje na modrú, fialovú, či parádne zelenú. Je to nevedomosť a neprofesionalita kozmetičiek, ktoré o miešaní farieb vedia figu borovú. To isté platí pre bledohnedé, či tmavohnedé odtiene kôli ružovým, či červeným nádychom. Ja svojim zákazníčkam vždy všetko ozrejmím a dokonca aj vysvetlím, prečo a ako im idem namiešať farbu. Ešte sa mi nestalo, že by mala nejaká výhrady, ale naopak, vždy pekne poďakovali a boli spokojné. A to je pre mňa to najkrajšie na tejto práci. Keď vidím spokojné ženy. A práve pre nevhodne zvolený, či spackaný permanentný make up ma vyhľadáva čoraz viac žien. S pozdravom beautystudioveronika.sk

amanda23

ja som bola na ciarkovanej metode obocia uz 4 x v zivote, no ale tento posledny 4 x nie som moc spokojna..NMajprv mi spravila jedno asi o 3 mm kratsie od korena nosa ako druhe, sla som na dorabku po mesiaci, dorobila mi teda to, co chybala a este jedno obocko pretetovala, no to druhe , co mi nepretetovala 2x je oproti tomu 2 x pretetovanemu uplne malo vyrazne a tensie, podla muza mojho mi ani netrafila dobre liniu, jedno mam rovnejsie a druhe oblukovejsie, tak som sklamana, je mi uz trapne volat tam a ist na dorabku 3. krat...Ved co uz pani dobre nevidi?? Ked ma tetuje , lezim a pozera na mna zvrchu, tak sa jej to zda mozno rovnake, ale keby sa na mna pozerala priamo, musela by to vidiet..

Kacka1965

Já mám s permanentním makeupem dobré zkušenosti. Byla jsem u paní v Praze a ta mi to udělala parádně. Teď se myslím přestěhovala na arbesovo náměstí. Tady je link:

www.makeupforever.cz

Permanent

to: pupavka, je to tazko zhodnotit nakolko tento efekt sposobi vela veci. Prva chyba ktora je najzasadnejsia, ze ten kto to obocie tetoval nema ziadnu prax s farbami a teda netusi ako sa aky pigment a v za akych okolnosti v kozi zachova a ked uz nejaky pigment namiesava tak zvoli zly pomer odtienov. Je toho ovela viac. Tento efekt nastava bud okamzite pri tetovani alebo par dni po vytetovani. Neskor sa to uz nevytvori. Mozne neziaduce odtiene pri tetovani obocia: modra, zelena, fialova, ruzova.

Permanent

to: rashelinka, v Tvojom pripade Ti velmi odporucam metodu SofTap - rucne tetovanie obocia cepielkami. Ked Ti to urobia dobre nikto ani nezisti ze mas obocie tetovane. Bude to vyzerat ako normalne prirodzene obocie.

pupavka

Ahojte, videla som uz tetovane obocie, kde cierna farba ciastocne zmodrela. Viete mi niekto v tom poradit, ci to bolo zle urobene, alebo ako je to mozne?

rashelinka

Zdravím, rozmýšľam o permanentnom make-upe obočia, mám na ňom chĺpky, ale na niektorých miestach mi rastú veľmi riedko alebo skoro vôbec. Odporúčate mi radšej čiarkovanie alebo klasický? A viete o nejakom dobrom a overenom salóne v Žiline? Ďakujem.