Caute

Threesha66

No to je sakramentska pravda, lebo sa ma dnes spytal ze ci to v buducne nebudem chciet pre toto ukoncit, a som ho upokojila ze to sa vyriesi neboj, tak asi tam pojde uz o tom aj vypraval ze sa na to spyta co by to mohlo byt :) Ale inak Dakujem za rady vsetkym :)

len_tak

Pouzi liek Lidocain 10 aplikuje sa na zalud aby ho znecitlivil PRIPADNE U UROLOGA ALEBO SEXUOLOGA mu predpisu antideprasiva. to pomoze . par ludom to pomohlo. Ale treba ist k lekarovi aby nebolo neskoro a neposkodilo to jeho sebavedomie pripadne Vas vztah

AdamKrt

Urob mu pred sexom malu predpripravu - bud rukou, alebo ustami az do konca. Ked sa vystrieka, tak nasledne viac vydrzi.

Threesha66

No tiez som si myslela ze to bude psychikou, ale s gumou on nechce, sam vravi ze je to lepsie bez ale mrzi ho ze teraz je omnoho skor a nevie to zadrzat, myslis si ze to bude malou pohybovou aktivitou akoze chce zacat behat ale som mu povedala nech to domapekne vecer skusa :)

eklhaft

Najlepsie je asi pouzit gumu ,dost to oddiali ,ale zase nieje to to prave madove. Skuste prerusovanu suloz,, to je tiez take no.... Alebo mu ulej trochu vina .