Juice Fasting

Príspevok v téme: Juice Fasting
lost

Vie to niekto prelozit do slovenciny? :)
Nieco ako dieta (pôst) na baze zelovoc. stavy?

Ako kazdy den, aj dnes som "surfoval" po internete a nasiel som tento vyraz. Casto sa tu riesi nieco podobne, ale kedze je moja anglictina uz zanedbana, tak mi napadlo taktu kratku temu zalozit :D

Pozna to niekto?

Paci sa mi predstava, ze netreba nic varit a clovek jedlo jednoducho vypije a hotovo. Setri to cas a netreba zuvat. Len to asi nebude az take super, ak mam doma len jablka. Udajne tam treba kombinoat, a to studium je na mna komplikovane. :)

lost

Ahoj :)

Noo nasiel som napriklad zopar navodov:
www.naturalhealthtechniques.com

Len som si neni isty, ci je mozne zohnat vsetky tie prisady (zeleninu, ovocie, nepozeral som ten list az tak podrobne zatial).

No to ovocie fakt nieje lacne, odstavovac, no ten je uz ina kategoria :D Da sa zohnat uz od takych 30eur mozno, i ked nebude perfektny, ale pocul som ze tieto odstavovace nicia tie ... nieco v tej stave, vlakniny ci co... a ze na to je dobry taky profiodstavovac, ale tie su uz za 1-2 tisicky :D
teda neviem ci nemam "odstredovacc" ja neviem, take sito tam je a toci sa to rychlo :) cize asi prave to co tie veci v tej stave 'zabija' (napr taky co maju v tych nakupnych centrach, ten isty princip)...

A mas nejaky navod (kratky :D ) co a ako robit pri takom fastingu ? :)

A hlavne umyt ten odstavovac :D Cize v podstate tej praci sa clovek nevyhne tak ci tak :))))))

jeanny

ahoj lost :)
ja som tiez nad tym uz parkrat uvazovala a je to vraj velmi zdrave ale moja snaha ztroskotala na tom, ze aj ked sice netreba varit treba pripravovat tie stavy a to neni zadarmo - ovocie je drahe a odsatvovace este viac :D co potrebujes prelozit? ten nazov si pochopil spravne