bolest praveho semennika pri namahe

bolest semennika

Môže to byť spodnou bielizňou, ale ak to bude pretrvávať, na tvojom mieste by som sa dal vyšetriť na ochorenia pohybového systému, konkrétne úponov a šliach v panve. Ak máš na to vrodené predpoklady, pri cvičení, resp. pri konkrétnych úkonoch sa tieto zapália a bolesť sa môže prejaviť aj bolesťami, tlakmi alebo ťahaním v podbrušku na jednej strane alebo na oboch. Takže vôbec to nemusí byť semenník. Pomáhajú na to lieky proti zápalu a lieky na spevnenie chrupavky a šliach, ale to by ti mal naordinovať odborník.

davudhis

Začal som chodiť do posilňovne a cca pol hodinku po cvičení má začína bolieť pravý semenník (pri stlačení) a na druhý deň bolesť ustupy. Boli má aj keď hrám dlhšie futbal. Nie je opuchnutý a ani nezmenil veľkosť . Ďakujem za odpoveď

David10042002

Začal som chodiť do posilňovne a cca pol hodinku po cvičení má začína bolieť pravý semenník (pri stlačení) a na druhý deň bolesť ustupy. Boli má aj keď hrám dlhšie futbal. Nie je opuchnutý a ani nezmenil veľkosť . Ďakujem za odpoveď

David10042002

Začal som chodiť do posilňovne a cca pol hodinku po cvičení má začína bolieť pravý semenník (pri stlačení) a na druhý deň bolesť ustupy. Boli má aj keď hrám dlhšie futbal. Nie je opuchnutý a ani nezmenil veľkosť . Ďakujem za odpoveď