Vie niekto pomôcť?

Príspevok v téme: Vie niekto pomôcť?
tututu

...neviem, či je to nejaká chorba, skúsim to nejak opísať, ak s tým máte niekto skúsenosť...
Som proste dosť divný človek. Jadrom toho celého je najviac asi to, že si akoby žijem vo svojom vlastnom svete.V spoločnosti, medzi ľuďmi sa správam úplne normálne, keď s niekým komunikujem alebo podobne.Ale keď som sám, tak sa prehúpnem niekde úplne inam..Schizofrenie to nie je, priznaky som si prestudoval.Proste ziadna znama choroba nekoresponduje s mojimi priznakmi.Občas mám pocit, že je to syndróm smutného klauna, ale tento syndróm akoby len tvoril časť môjho problému.Je to vlastne ťažké všetko opísať. Proste niekedy dokážem len tak stáť alebo sedieť a premýšlať o ničom.Takisto stále premýšlam nad svojou budúcnosťou.Akoby ma brzdil moj vek alebo čo a čakal som, kým budem starší. Mám 16.... jedna veštica mi povedala, že som strašne stará duša a preto som aj taký skúsený,aký som a mám taký rozum ako mám.A proste príde mi všetko také iné,ako keby som sa ani nemal anrodiť do tohto sveta, že sa úplne odlišujem od iných, že som ako nejaký mimozemšťan alebo čo :D...Proste som úplne iný a na všetko sa pozerám úplne inak ako všetci. ..neviem, nechápem tomu...

beskyd

nemal by si byt taky hlbavy lebo neskor z toho budes len rozbity. cim je clovek jednoduchsi v tom zmysle ze je menej vnimavy vo vztahu k svetu a spolocnosti v ktorej zije, tym je stastnejsi. to stare zname "modli sa a pracuj" ma nieco do seba napriek tomu ze tvojmu intelektu sa to moze zdat prizemne a hlupe:)

nojom

hej, su to priznaky puberty, takto sa jednoducho citi vacsina dospievajucich ktori su typu ako ty. Je to normalne, ale ty si myslis ze jednoducho si iny a vynimocny niecim. To vobec nevadi, mysli si to dalej, lebo sa aspon nestiahnes k druhym dospievajucim, co chlastaju a fetuju atd. Casom vsetko pochopis :) drzim palce

tpch

menej sa v sebe ryp a viac zi. Na kecy vestice sa vykasli. jednoducho toto tvoje rozjimanie je prejavom tvojej puberty a nezrelosti. Casom z toho vyrasties. Nic vynimocne.