Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyrážky na drieku

Príspevok v téme: vyrážky na drieku
marrina

dobrý večer, pred pár dňami som sa vyhádzala v oblasti drieku a pár vyrážok aj kúsok pod pazuchou, sú to malé červené vyrážky, svrbia ale len trochu ked ma dráždi nejaké drsné oblečenie..v priebehu dní sa objavili ďalšie, nie je ich ale dokopy vôbec veľa, do 10-15..mala som raz v živote pásový opar a pamätám si, že tie vyrážky boli s nejakou tekutinou vnútri a slušne boleli, toto tak nie je..matka má psoriázu, preto ma to trochu vystrašilo, ale tá zas viem ako vyzerá a toto nie je suchá a lúpajúca sa koža..mám aj zvýšenú teplotu, akoby na mňa liezla chrípka... môže ísť len o nejakú alergiu alebo by som mala vyhľadať lekára??

marrina

ešte som chcela dodať, že matke sa objavilo tiež zopár ale začali miznúť rýchlo..mne nie, aj sa objavilo viac..možno preto, že na mňa niečo lezie..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyrážky na drieku - Fórum - ZDRAVIE.sk