Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zamlčanie lasky

Príspevok v téme: zamlčanie lasky
leonidas

zamlčal som lasku a teraz zato trpim , zamlčal som lasku a teraz umieram , teraz som s tim vyšiel von ale už je neskoro ona si našla druheho , pišem jej , hovorim snou ale ona ma len obchadza a niekedy sa už namna ani nepozrie ja viem že niekedy ma lubila aj ona a možno teraz sa namna hneva že ked ona prestala lubit tak ja som začal alebo sa hneva nato že som už stim otravny , stale od nej počujem iba jednu vetu : bude lepšie ak zostaneme iba kamošmi ,kamoši sme a tak to aj ostane . spravil som chybu že som to zamlčal a nepovedal jej to skor a za tu chybu viem že budem platit až do smrti take dievča ake je ona už nikdy nestretnem

Tessy006

nehnevaj sa,ale to čo si zažil nebola láska, verím, že to bolo veľmi pekné a silné, ale láska nemôže len tak vyprchať, inak by si slečna nenašla tak rýchlo iného, pretože dať žene ružu, je dosť veľavravné, aj ked pri tom povieš blbosť

leonidas

ja viem že su na svete aj ibe baby ale ja si neviem dat rady ja neviem mysliet a to nie to ešte s nieakou inou babou začat si niečo, nikdy som neveril tomu že laska tak boli až kim to sam nezaživam , prečo som bol taky slepi a nezačal som onu bojovat skor prečo som to zamlčal . no chalany možno ste spravili chybu ale nie až taku ako ja =( stal som prednou s ružou v ruke a stačilo mi povedat iba 2 slova a to že LUBIM TA . sam seba nechapem a každe rano sa sam seba pitam čo sa to somnou stalo že som jej to nepovedal , jedoducho som uplne stratil hlas , ona sa ma spitala že prečo jej tu ružu davam a ja som tam stal ako zabity a potom som povedal taku blbost,ŽE LEN TAK , tak čo ziskam nieake ocenenie za blazna roka .

rew

leonidas> =budem platit až do smrti take dievča ake je ona už nikdy nestretnem= to ako mozes vediet..? nie si nahodou z KE? ktosi tu v inej teme hladal vesticu.. nevesaj hlavu, cas vylieci.. mozno sa este niekedy v buducnosti date dokopy, ale teraz si chod vlastnou cestou..

GiovanniX

ber to tak,ze nebola to ta prava,dievcat je XY na svete,otoc stranu a hladaj dalej,dufam,ze si sa poucil,ze ak lubis,priznaj sa a necakaj...

bbbr

Leonidas: hlavu hore, clovece. Ono sa to podda. Ja som prezil PRESNE to iste co ty, keby som tu nasiel forum, ktore bolo tusim o nenaplnenych laskach, tam mam o tom aj prispevok. Raz uz davnejsie som stretol jednu uzasnu a krasnu babu a tak sme sa postupne davali dokopy, fakt som s nou chcel byt, aj ma velmi ovplyvnila. Aj som ju pozval von a ona mi povedala, ze v minulosti sa velmi sklamala, preto sa chce najprv do mna poriadne zalubit. Ja som na nu nechcel tlacit preto som to nejak nechal ist ako to slo, a potom sa ona do mna naozaj uz o kratky cas zalubila, a aj mi skusala naznacit, ze uz je to tu, ale ja som netusil, ze to potrva tak kratko a tak som to nakoniec presvihol. Stacilo prejst nejaky cas, zalubil som sa do nej ja a siel konecne na vec, ale jej laska uz vyprchala, stratil som ju. Bolo mi neskutocne mizerne, a ver mi, dost dlho som sa z toho spametaval. Ale prave v tom obdobi som stretol iste dievca, ktore som najprv poriadne nedocenil. Ale nakoniec tu predoslu v mojom srdci uplne porazila a ziskala si ma. Sme spolu doteraz a uz si neviem predstavit byt s inou. Krasou tela aj duse tu predoslu totalne prekonala, co som si uvedomil az po case, ale ver mi stoji to za to. Teraz by som s tamtou predtym nechcel byt za nic na svete a to omna po nejakom case od nasho "rozchodu" aj prejavila znovu zaujem. Ano, mame aj s mojou priatelkou kopu problemov, ktore aj preberam na tomto fore, ale nemenil by som ju za nic. Chcem ti tym povedat, ze teba caka to iste. Jednoducho pre teba je na tomto svete nejaka ina, nie tato, o ktorej hovoris a stretnes ju ked to nebudes cakat, mozno uz coskoro. Ver mi=)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zamlčanie lasky - Fórum - ZDRAVIE.sk