Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stitna zlaza???

Príspevok v téme: stitna zlaza???
dracena

Dobry den

Mam 25 rokov a zacalo to tym ze som otehotnela a vtedy som zacala byvat aj dost casto chora, po porode cca. 6 mesiacov mi zacali dost vypadavat vlasy a tiez velka unava (to som ale pripisovala dvom detom), dr. mi spravila odbery (ale neviem presne na co vsetko)a tie boli v podstate v poriadku az nato ze som vraj prekonala mononukleozu takze mi predpisala Entyzol a to do mesiaca vymyzlo a aj unava, hoci vraj moze pretrvavat este pol roka kym sa to da do poriadku, ale vzdy ked deti ochoreju tak to hned mam aj ja. Pred cca. 3t mi opat najmensia ochorela a hned za nou aj ja, dr. mi dala Megamox a 3 dni po dobrati mi zacalo strasne busit srdce (hlavne vecer ked si lahnem, cez den si to asi tak neuvedomujem), pichat na hrudnej kosti, opat unava a co ma prekvapilo aj taky trpnuci pocit na prstoch co som nikdy nemala. Normalne som mala strach ci nejdem dostat infark ale to snad nie.
K doktorke idem az v piatok s malym lebo ma kiahne a skor sa tam nedostanem
Chcem sa spytat ci moze ist o poruchu stitnej zlazy? a ci ma niekto s tymto skusenost
DAKUJEM :)

heduša

Môže to mať súvis so štítnou žľazou, ale tam je potrebné doplniť nielen jód, ale aj selén a ďalšie stopové prvky. Mne na štítnu veľmi pomohol Hippokratin - je to multiminerálny prípravok , obsahujúci včetky stopové prvky a tým, že sa používa v kúpelu, telo si cez kožu vezme len to a toľko, čo potrebuje. Na každý pád, vyšetrenie na endokrinológii ti jednoznačne doporučujem.

dracena

tak to pichanie prestalo, ale teraz mam akoby tupu bolest v podpazusi aj ked nie vzdy, potenie a to busenie stale pretrvava :(

RNG

Zialbohu, vela pripadov znizenej cinnosti stitnej zlazy sa na beznych testoch neukaze as zrejme nemas az tak nizku, ze by to doslova kricalo.

RNG

2.5 mesiaca kojenia plus 9 mesiacov tehotenstva a spominas 2 deti, mozno si este stale v minuse z prveho.
Inac nedostatok jodu je bezny, hlavne ked nas on rabuju ine halogeny, ako chlor, flupr a brom, ktory davaju do vseliakych potravin, muk a olejov.

RNG

Ma to suvis so stitnou zlazou, nedostatkom jodu a aj inych mineralov, pozri na temu tetania, kde su podobne problemy dosledok nedostatku mineralov. Je to v tehotenstve a pri kojeni velmi caste, zeny si malokedy uvedomia, ze cela kostra dietata vlastne je z ich tela vyrabovana.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stitna zlaza??? - Fórum - ZDRAVIE.sk