Kto si nikdy nevyrobil trapas, nech hodi kamenom

Príspevok v téme: Kto si nikdy nevyrobil trapas, nech hodi kamenom
sweetdream

Tato tema je urcena skor na pobavenie, pohorsenie a klebetenie, pretoze kazdy mame nejake trapasy a myslime si v tej chvili, ze "toto sa moze stat len mne"! Mam socialnu fobiu, ale snazim sa to brat s nadhladom, mam stres, ked idem po ulici. A zdielanie istych "trapno-smiesnych" prihod je ulahcenie zivota vsetkym fooobikom:))) Tak dajte:-P

jahodka123

To jak nás s kolegynou pozdravil jeden chlapík vysmiaty na ceste do krčmy. Otvoril dvere do krčmy - stále otočený našim smerom - a napálil to hlavou rovno do zárubne :D a druhý krát, ked išiel okolo sa ešte aj potkol :DD

smajliQa

a ja som obsluhovala,,,, a tak si nosim tacku v ruke... a dosli traja chalani, a sadli si za stol, a pod jednym sa praskla stolicka...zlomil jej nohu. ten vam tak zletel na zem, ze ja som sa este pol dna smiala.. ostal cerveny jak rak.. chudak.. zazitok mam dodnes :D a strasne som sa drzala proste aby som sa mu nezacala smiat... no ale nedalo sa... :D

jajka001_

ale mozem spomenut trapas niekoho ineho :) isla som po ulici, oproti mne mlady chalan, prave sa rozhodol si odchrachnut a odplut. odchrachol si, v tej chvilu zdvihol zrak a zbadal mna, ako nanho pozeram. bolo mu blbe to predo mnou vyplut, tak to chudak zhltol :DDDD

jajka001_

urcite som ich zazila kopec ale momentalne si fakt nespominam :) a ak by som si spomenula, neviem ci by to bolo publikovateľné :)

smajliQa

no mala som sice nejakych 16 a myslela som si ze to, ked sa baba otoci za peknym spoluziakom a narazi do stpla, sa stava len v trapnych americkych komediach..
verte ze nestava!!!!!!

Slobodna

ale samozrejme, každý z nás zažil a zažije trapasy, ale nevidím zmysel v tom, aby sme sa s tým chválili, len preto, aby sa niekto, komu sa z jeho pohľadu stalo niečo menej "hrozné", cítil týmto spôsobom lepšie. Nemyslím si, že to niekomu uľahčí život, skôr mi to príde ako škodoradosť. Treba sa na tom zasmiať a ísť ďalej.

sweetdream

Tak ja som raz bola na trhoch s priatelom, drzali sme sa za ruky. V jednom stanku som si pozerala nejaku vec a taka zadivana som ho chytila za ruku a dala pusu na lice... no ale po chvili som zistila, ze moj priatel sa odo mna vzdialil a vedla mna stal cudzi chlap. Chudak ako sa cudoval. Ale nenamietal:))))) potom obaja uuujeby :DD