PÚDER proti lesku

Príspevok v téme: PÚDER proti lesku
ann.es

ahojte:),vyskusala som uz dost pudrov,moje hladanie bolo trosku obtiaznejsie,kedze mam trosku akne,ale nie je to nic strasne,ale nejako ziaden este nebol ten pravy a po kazdom som sa po nejakom case zacala lesknut.viete o nejakom ,ktory dlho vydrzi,nestiera sa a vydrzi plet dlhsie matna?:)alebo ktory vyhovuje vam?:)

ann.es

ja som si prave tento od dermacolu minule kupila a podla mna je super:)vyhovuje mi,ze je transparentny,cim je prisposobivy a podla mna aj dlhsie zmatnuje:)

simka111

ma niekto skusenosti s pudrom od Dermacolu invisible fixing poudre.. je vhodny aj na problematicku pleť??? Vie sa dokonale prispôsobiť pleti????

mooo

Baby,prosím Vás,poradte,ktorý púder proti lesku od Gosh je dobrý?:)..Je lepší púder Pressed Power alebo Velvet Touch Mattifying Finish?..Ďakujem:)

adka0312

Od Astor mám Anti Shine Mattitude, a ten od MaxFactor som dostala grátis pri kúpe make-upu Second Skin Foundation, ale určite sa dajú kúpiť aj zvlásť.

adka0312

Asi zatiaľ najlepšie čo som mala boli Astor a Max Factor. Vyzerajú prirodzene a pleť sa mi vobec neleskne. Úplne súhlasím s Katkou 1402, aj odtiene sú skvelé...vrelo odporúčam:-)

invisible

Inak, keď už spomínate Manhattan, ja som tiež bola s púdrom od nich veľmi spokojná, lenže ho už nevidím v žiadnej DMke, dá sa ešte niekde zohnať?

katka1402

ja som mala astor, no teraz používam max factor..a je ovela lepší, vyzerá prirodzene, nevidno mi ho na makeupe a aj odtiene majú dobré. aj zmatňuje super podľa mňa :)