Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OBCASNE prejedanie

Príspevok v téme: OBCASNE prejedanie
nikkki999

ahojte.. mam taky problem, ze v podstate sa stravujem zdravo, ale mam take dni, ked sa brutalne prejem..no naposledy to bolo na vianoce..vtedy som sa prezierala tri dni..ale nenormalne mnozstva zakuskov ! ..ale potom si nahodim moj normalny rezim a vsetko v poho :) inac cvicim asi tak 5x do tyzdna..striedavo beh, fitlopta, bosu, posilovna, rotana- vzdycky hodina.. stravujem sa 4-5 x denne..ranajky vzdycky ovsene vlocky,jogurt, ovocie, zboznujem aj susene ovocie, med..so susenym ovocim mam tiez problemy-niekedy prezeniem to mnozstvo bohuzial.. desiata acidko,cmar,kyška,alebo ovocie.. obed normalne co si navarim,ale ziadne vyprazane,mastne-je mi od nich zle, zaludok mi to tazko stravi ...olovrant iba obcas,vacsinou zas cmar alebo podobne.. a vecera cottage,zelenina-strasne vela zeleniny jem :) vajicka,hlavne bielky,tvaroh s jogurtom, hlavne ked mam sladku veceru ako ten tvaroh-tak tam si tiez pridavam susene ovocie...zboznujem to :)aj med som schopna jest normalne lyzickou ako nutelu-podla Vas mi chyba nejaky vitamin ? a este pijem cely den asi 3,5 l cistej vody, plus caj pol litra neochuteny....kazdy vikend peciem kolace-vacsinou sa ovladam a dam si len jeden kusok na ochutnanie,ale niekedy ma to chyti a dam si 7 naraz ..ale inokedy mi tie sladkosti vooobec nechybaju..teraz ide Velka noc a ja sa neviem dockat ako sa zas prezeriem ako na Vianoce ...ale viem ze to bude trvat len 1-2 dni a potom zas vsetko bude normalne :) no ja som len chcela pocut Vas nazor ci si tym nejak velmi neposkodim......nemam ppp ani nic, nikdy som nevracala ....mam 20rokov, vyska cca 175 alebo aj viac, vaha uz roky 55-56.. ale POZOR ! nevyzeram nijak anorekticky :) dakujem za nazory...

nikki999

Dakujem pekne za odpovede, ja som len chcela vediet ci si tym nepos..iem zaludok :) ale asi raz za cas neuskodi ....

rew

nikkki999> zda sa ze inak sa stravujes zdravo, postava super.. tak neries.. :) kazdy normalny clovek sa obcas prezerie :)

alexxxandra9

"nemam ppp"

no vies, k ppp parti aj prejedanie sa. Je jedno, ci kazdy den alebo raz za mesiac. Takze mas ppp problem. Inac som na tom dost podobne. Bezne zdrava strava. No obcas mi prepne v hlave na posledy tiez na tie Vianoce, to som tiez zozrala pol plechu kolacov a velku milka cokoladu. ale teraz som uz viac ako 50 dni "cista".
No tak, ak sa chces zbavit toho prejedannia sa, tak ti neostava nic ine len poriadne BOJOVAT a nevzdat sa.
No ak to obcasne prejedanie sa neberias ako tragiku tak potom asi nemas co riesit. Ale zas tesit sa uz na Velku noc, ze ako sa prejes.... no neviem, to mi moc ok nepride. tak pa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

OBCASNE prejedanie - Fórum - ZDRAVIE.sk