Fejsbúk

lost

www.facebook.com

Tam mas USERNAME

Tam napis to nemo.priezvysko

nemo.priezvysko is available. Remember, you can change your username only once. Are you sure you want to set nemo.priezvysko as your username?

namiesto "nemo.priezvysko" napis svoje realne ake chces.

POZOR! upozorni ta to ze toto mozes urobit len RAZ, cize nepomyl sa, 2x si over ci si to napisal(a) spravne..

A klikni na Confirm/Potvrd a viola, malo by to fungovat...

lost

napr moji rodicia a brat isli na tyzdnovu dovolenku cez leto, len do chorvatska ale kecali o tom KAZDEMU.

len ja som zostal sam doma (juchuuu!!) ale nikto nevedel ze som sam, teda okrem sto ludi ktorim sa rodicia pochvalili.

Kedze nas dom poznam velmi dobre, viem ze by nebol az taky problem sa do neho dostat. I ked susedia "maji oci vsade" isto sa da - vzhladom na okolnosti, velmi jednoducho vykradnut dany objekt.

totiz malo ludi v mojom okolo vyznava rovnake 'paranoje' ako ja, byt mnou, moj dom je poisteny enormnym alarmovym systemom (nebudem sa rozpisovat, aby som nedaval navod na jeho rozlusknutie do buducna :P ) .. ved kto iny ako ja som zodpovedny za svoje veci ?

Mam traumu z dectva, ked som bol studentom na gymnaziu, isiel som do skoly na bicyli a domov som sa vratil pesi. 7000Sk drahy bike, 3 rocny, NA POZMKU SKOLY A ZAMKNUTY, ukradli ho.

Stvalo ma to kedze som bol studenom bez prace, ale povedal som si ze raz si bike kupim, isiel som na brigadu, pracoval leto a stalo sa. Krasny bike za 1000eur.

Bol som chory, tak som isiel k lekarke, pre nejaky recept? Cakal som 40 minut a ked som sa vratil, bike bol prec, nemal ani sedem mesiacov.

To ma nasralo tak, ze ak mi este raz niekto nieco ukradne, garantujem ze... budem velmi zly :)

Este viac ako toto ma serie to, ze nase zakony chrania zlodejov viac ako obcanov. Inac by som uz legalne pochytal teplosov co kradnu bike ked nie je majitel pritomny, to sa vam kradne co? pusies.

A hold, odtial pochadza moja extremne zvysena bezpecnost :)

smajliQa

jaj no a akoze ked ja si napisem status.. zeee dovi dopo, dva tyzdne idem na BALI.... tak terza akoze to znamena ze mam prazdny barak????

sak to keby kazdy zil sam, teda mal svoj dom, fuuu tak to by sa nam tak zilo, ze ani kradeze by neboli potrebne :D

lost

jaj tak :)

sikovny napad inac :)

nebolo by lepsie to vlozit do banky ?

parkety mozno predali v bazare :D
ale ktovie ci to je realna story

0vecka

ee ale skener nepozuvam a to je naj miesto kde mi to upratovacka nezoberie... tak davam prachy ked nexcem mat pri sebe do skeneru...

tym parketam neverim... na co by boli niekomu pouzite parkety??

lost

uz boli kradeze aj na zaklade google maps.

typek si pozrel ze aha, ma kosacku na zahrade, idem si po nu... a aj isiel :)

lost

0vecka

nj, ale vezmi si ze tam pisu deti rodicov co maju aspon dve lamba a tri ferrari v garazi :)

aspon tak obrazne povedane :D

Mimochodom, raz mi jeden kamos povedal, ze jeho susedku vykradli za hodinu co bola prec tak, ze zmizli aj parkety :D

Bezny ludia maju co ja viem, nejaku pracku, TV, pocitac, mozno aj nejake cennosti... Cize mala strata to nebude a obzvlast rodinne domy - tam je vyssie riziko vykradnutia (viac vstupov do domu, menej strazene)

Ty skenujes 200 Eurovku ? :P :P :P :D

0vecka

no jasne ze bejvak prazdny :-D co uz by mi len mohli ukradnut ... zrovna teraz mam v skeneri 200 EUR + PC no mozno ma hodnotu tak 400 EUR aj to pochybujem a pochybujem ze by mi niekto kradol moje oblecenie ... takze urcite je na FB vela typkov co cekuje statusi a ked niekto odide na dovolenku tak ho hned vykradne :-D

inaq ja si nerobim iluzie ze niekoho zaujimaju moje komentare a moje chatovanie...

sweater

nechapem co riesis :D:D, tym co si davaju fotky na fb to zjavne nevadi, a ti co ich tam nechcu davat tak ich tam nedavaju :D. co stale riesite nejaky problem s fb, ked nechces, neregistruj sa tam, ked nechces nepis statusy, ked neches tak slovo facebook ani nemusis pouzivat v ramci svojej slovnej zasoby...