Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stale ho lubim

didiklia

alic3 presne viem co prezivas , mne to ale este skomplikoval ze ma nebere ani ako kamaratku , ani ako frajerku. Proste pusi boli , potom kamaratstvo ,prestal mi pisat a teraz ,ked som zalubena len trpim.Napisala som mu ze ho lubim a nech mi da pokoj ,nech mi nepise ,že už nemam silu, on ze dobre, že to vedel a praje mi pekne maturity so smajlami ?!Hroooznne ma to boli :( lebo to neukončil a zas otvoril , že akoby sa nič nedialo.

rony26

s tymto sa rozid a vrat sa k tomu byvalemu, urcite bude rad

no a teraz vazne...2x do tej istej rieky nevstupis...to znamena, ze ak ti byvaly vadil az tak, ze si sa s nim musela rozist casom by sa to dostalo na tu istu uroven...teraz ti je len smutno za tym peknym a to zle prehliadas...k tomu druhemu len tolko, ze city sa casom nezmenia, aspon nie ked popritom budes mysliet na ex...odporucal by som rozist sa aj s nim a nehladat priatela, ale samu seba

alic3

mne sa nedavno prave stalo, ze som bola v kozi toho, kto dostal kopacky, pretoze ten druhy to este nemal v hlave usporiadane. a bol to teda celkom pekny sok pre mna, len tak odrazu sa objavila nejaka dalsia postava. nic prijemne, ked s niekym nejednas od zaciatku uprimne... a dost sa trapim tym, ze som sa zamilovala a neviem sa zbavit nadeje, ze to raz bude pokracovat...
tak len tolko k tomu.

GiovanniX

robis to iste co moja byvala,to nie je pekne od teba,klamat vedome priatelovi,ked lubis este byvaleho...kebyze je to opacne,ako by si sa citila?ale kazdemu sa raz vsetko zle vrati...

anela555

Ja si myslim ze sa tie city casom zmenia nie ja som dala jemu bo mi uz strasne vadilo nanom vsetko a stale sme sa hadaly a tak .a tento prisiel tak do rany skoro :(

Bibko

Uplne suhlasim so Slobodnou, urovnaj si to v hlave. A toho chlapca co mas teraz netrap a rozid sa s nim. tebe by sa pacilo tiez nepacilo, keby bol niekto s tebou a nemal ta rad..

Slobodna

Ja nechápem a nevidím absolútne zmysel v tom, na čo ti je nový partner, keď to nemáš citovo usporiadané ešte s bývalým? či aby nejaký bol?
čo máš robiť? no nejako si to urovnať v hlavičke, dôvody pre a proti, pripustiť si rozchod, zmieriť sa s tým a ísť ďalej. Každý človek sa vyrovnáva s takýmito vecami. Komu pomôže to, že budeš na neho stále myslieť a trápiť sa? Masochistické sklony, ubližuješ len sama sebe. Ja predpokladám, že si sa nerozišla ty s ním ale on s tebou, keď na neho stále myslíš. My baby, chceme nedosiahnuteľných chlapov, tak nejak nás viac priťahujú ako to čo máme :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stale ho lubim - Fórum - ZDRAVIE.sk