Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VICHY - Normaderm

bonitka

Tak strangeemily :) jasne ze ked pouzivas nieco na problematicku plet ti asi nezabere kedze mas skor citlivu so sklonom k zacervenaniu :))) ja pouzivam vichy uz nejaky ten rok cca 7rokov...a nic lepsie som zatial nemala, zacala som klasikou na problematickú plet ako Tri-activ, a posledny rok pouzivam anti-age. Vyhodne je kupovať tie kazetky...tak vyskusate aj ine vyrobky z tej rady, preto som teraz zacala pouzivat aj cistiaci gel!! jasné ze zalezi aky tip mate akne, ale ja som s vichy velmi spokojná a doporučujem.

petra 001

ja pouzivam make up dermablend a je asi najlepsi aky som kedy mala.mam problematicku plet a zakryje uplne vsetko,lebo je taky hustejsi.a pouzivam aj cistiaci gel a vodu,ale nemozem povedat,ze mi to pomaha,teda zatial mi nepomohlo nic:) tym chcem povedat,ze ak mate normalne akne,pomoze vam hocico,co je na akoze problematicku plet.my s tym horsim akne,tak na nas klasicka kozmetika bohuzial nema:) takze ja som to musela riesit inac.

strangeemily

ahoj,ja uz 2mesiace pouzivam Vichy Denný hydratačný gélový fluid proti nedokonalostiam pleti Normaderm Tri-Activ,na zaciatku mi prisiel ako fajn krem aj ked ziadne naznaky k lepsiemu som nespozorovala:)no ale teraz posledne dni ma prekvapil ze sa mi po naneseny na tvar z neho robia supinky akoby som bola spinava a to sa mi nepaci:(ja som si ho kupila hlavne kvoli tomu ze sa mi cez zimu tvorili na pleti cervene flaky ale teda asi zbytocne vyhodene peniaze,minuly rok som pouzivala La Roche-Posay ROSALIAC Hydratačná starostlivosť pre citlivú pleť so sklonom k začervenaniu a ten sa mi zdal o nieco lepsi ako Vichy ale inac ani neviem dost som pocula ze tato znacka nie je bohvie co....od nich uz kupovat nic nebudem-aj tak mi nepomohla a skor prejdem k Bioderme lebo na nu som pocula len same chvali a hlavne na tu miceralnu vodu :)

Dianitka

ja som si kupila zvyhodneny balicek na problematicku plet, cistiace gel, nocny a denny krem, ten cistiaci gel je super, aj tie kremy, neleskne sa mi z toho tvar a fakt vyzera z toho tvar taka cistejsia a jednotnejsia. odporucam. ja som zaplatila aj so samponom okolo 1500kc.

Strawberryca

Ahoj LEILUSHKA :) kupila som si normaderm hlbkovo cistiaci gel a nocny krem...pouzivam ich asi 3 tyzden ...na zaciatku som bola prekvapena ako zazrakom sa mi zlepsila plet o hodne uz na druhy den...ale teraz sa mi zda ze sa mi to zhorsuje :/ presne jak si pisala ... zacali sa mi tvorit opet vyrazky a tak..chcem sa ta opytat ze ked si sa ztoho vyhadzala tak za kolko sa ti ta plet zlepsila ze ju mas uplne bez vyrazok ?? kolko asi mam cakat kym sa to polepsi aj mne :(?

leilushka

Tak ja som dlho váhala, či kúpiť vichy normaderm, kedze nestoji par eur, no napokon som vyskusala a som velmi spokojna :) pouzivam vichy normaderm soin hydratant denny krem, ale pouzivam ho na noc, lebo plet je po nom uplne matna a tazsie sa mi nanasa nan make up, no na leto ked sa mi plet viac masti, tak ho budem pouzivat cez den. na zaciatku pouzivania sa mi stalo to co tu aj niektore opisovali - cela som sa vyhadzala - bala som sa, ze asi som nespravila dobre, no riskla som to a pouzivala dalej. plet mam bez vyrazky UPLNE! ono to asi povytahovalo vsetko svinstvo na povrch, lebo tolko vyrazok som v zivote nemala ako na zaciatku pouzivania, ale oplatilo sa pockat. vyrazky su prec a na dlho :)

Strawberryca

fiha :-O len 2-3 € ?? to je fakt za facku sa čudujem ze tolka chvala za tak malo penazi...potom dam vediet ako som spokojna :)
dakujem ešte raz...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VICHY - Normaderm - Fórum - ZDRAVIE.sk