ako ukončiť kamarátsvo

Príspevok v téme: ako ukončiť kamarátsvo
Ve

Niekoľko rokov sa kamarátim s bývalou spolužiačkou, pričom už nemám pocit, že je to naozaj také silné kamarátstvo, (nedostatočná dôvera, atd atd)

ako jej mám naznačiť, že už nemám záujem o časté telefonáty, totiž nebývame blízko seba, vidíme sa párkrát do roka..

neviem čo robiť, tak prosím o radu..

viete, niekedy sa tá intenzita kamarátstiev zníži v živote plynule,ale horšie je, ked je to kamarátstvo viac jednostranné a niekto jednoducho nepochopí, že už nemáte záujem si volať často ...

dakujem

lost

zdvihat zvihaju, ale spolahlivost nie je taka aka by mohla (mala?) byt :)
to uz je vidiet pri pristuje.
ale viem kam tym mieris :P :)

xy:)

mily lost, kebyze mi 10 ludi prestane dvihat telefon, tak asi sa nad sebou zamyslim, ci nahodou nie som vadna ja.. lenze to by som spravila ja.. niekomu sa nebude zdat cudne ani ked ho odmietne 20 ludi :)))

lost

no napr koli tomu, ze ked sa clovek 10x za sebou sklame, tak uz nejak matematicky pocita so sklamanim aj nablizsi krat :D
i ked hej - ich bolo uz nedoverihodne

xy:)

lost, na to som sa nepytala.. pytala som sa kvoli akemu postoju je tazke nadviazat seriozny vztah?? - to bola moja otazka. okrem toho, ak je niekto precitliveny, je to jeho problem, ze nedokaze chapat, ze ide druhemu na nervy. inac, Ve pisala o naburanej dovere k osobe, ktora sa snou snazi priatelit, takze zase sa to tu cele zvrtlo uplne opacne. ako vzdy :D

lost

xy:)

no to mas pravdu, ze ked uz nie je spolocna rec, tak aspon neignorovat, lebo ta druha strana moze byt menej chapava a potom... bude si mysliet ze preco to ignorovanie.. ale ak sa to ukonci aspon s vysvetlenim >
nemam v tomto obdobi cas, alebo lezies mi na nervy uz... tak aspon sa prestane snazit kontaktovat opakovane... asi :)

xy:)

slobodna, na com dnes frcis? priznaj sa :)) hoci sme egoisticki chrapuni a neviem este co si popisala, napriek tomu aj takych ako ty nechame zit v ich vlastnom svete :)

elsa5.5

slobodna čo ja píšem je moja vec aj aký mám názor,Tvoj názor na mňa ma absolutne nezaujíma to je asi tak všetko čo sa Teba týka.

chuliana

ja ked som sa dozvedela, ze kamoska mi klamala, tak som to razne vyriesila. aj ked cez email, ale predsa. v mojom okoli je dost falosnych ludi a nepotrebujem si takych este znasobovat. tak som jej povedala, ze ma klamala a ja o to nestojim. a ako sa dalo cakat, ani sa uz neozvala.aspon vidim, za co som jej stala