mrzelo vášho priateľa, že ste neboli prvé v sexe v jeho živote??

Príspevok v téme: mrzelo vášho priateľa, že ste neboli prvé v sexe v jeho živote??
Lenka1001

včera sa mi stalo, že moja mamina sa začala vypytovať na môj sex. život...či už je súčasťou môjho života...na to som písala priateľovi, že sa mamka o tom vyzvedala a po niekoľkých smskách mi napísal, že škoda, že môj sex. život nebol s ním od prva so smejlíkmi typu :( a aj s fnuuuuuqom...dosť ma to prekvapilo, ako ani ja som nebola v jeho živote prvá a s tým na mňa ide..pravdu povediac dosť mi to aj ublížilo...on je druhý v mojom v život a potom mi ešte napísal, že občas ho to mrzí...no ja neviem čo si mám myslieť :(

ffft

Ked muz alebo zena dosiahnu urcity vek je nemyslitelne predpokladat ze niekoho nebudu milovat a sex k tomu patri. Akurat treba rozlisit ci to bol sex s lakou alebo len sex.

whatif

smutny999 uplne ti rozumiem! Prežívam to isté, tiež nemám už 15 a som žena...Ja som sa snažila neskončiť len tak s hocikým, ale s niekým kto si to zaslúži. Možno staromodne, ale mám svoju hrdosť a cenu! Teraz už viem, že nemôžem vedieť ako dopadne tento vzťah, ale...Myslela som si, že on si to zaslúži.Po tom všetkom som sa dozvedela, že moj priateľ mal nejaké skúsenosti. Ani si nevieš predstaviť ako ma to bolelo. Možno o to viac, že to boli len známosti na jednu noc. Neviem sa s tým zmieriť doteraz, lebo istým spôsobom ma oklamal. Odpustila som mu, ale aj tak ma to stále trápi a tým je celý náš vzťah chorý. Viem, že to veľmi lutuje a počkal by na mňa, keby vie o čom milovanie je...robil to len preto, aby sa sa vyrovnal ostatným chalanom...Ja mu rozumiem, je to trend...skončiť s hocikým, len aby si mal o čom hovoriť a zažiť čo najviac. Ale ja sa s tým vôbec nestotožňujem a cítím sa dobou nepochopená=/

smutny999

No vsak uz som celkom pohode a moc to neriesim beriem to dlhsiu dobu tak ze no vsak ju len vyuzil a hotovo ... ono to bolo tak ze to je taky suknickar ale co uz zeny mu naleteli mam dvadsat rokov tak musim zachovat klud a ist dalej

jankaaaaaaaa

tvoja priatelka asi bola zalubena do toho muza s ktorym mala prvy sex, a ked poznas svoju priatelku a ju lubis tak asi vies ze sa s niekym prvykrat nevyspala len z trendu.. a nieco sa stalo tak sa rozisli. tak isto ako s tebou, teraz sa lubite a moze sa stat ze sa v buducnosti rozidete, je to normalne. potom uz ani ty nebudes panic pre buducu priatelku. alebo si uz radsej nikdy nenajdes ziadnu priatelku lebo nebudes panic???

Inner

smutny,

prvykrat je to u zeny vacsinou bolestive, krvave, rozpacite. Z tohto hladiska mozes byt aj rad, ze si sa nedival na take utrpenie. Pretoze ked pocuvam pribehy niektorych dievcat, tak sa divim, ze nieco take vobec vydrzali.

Ale v niektorych veciach zbytocne prehanas. To, ze nejake dievca nie je uz pannou neznamena, ze sa odovzdala chlapcovi len kvoli trendu. Tie, ktore maju rozum, to robia z lasky. Bud rad, ze tvoja priatelka je schopna lubit. Neries jej minulost, inak budes minulostou aj ty...

jankaaaaaaaa

a nezamyslel si sa nad tym ze tvoju priatelku moze trapit ze ty si sa uz bozkaval s inymi pred nou a ona nieje tvoja prva?? preboha to vase muzske zmyslanie..