Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chemicky peeling. ake mate skusenosti? Skusali ste ho aj doma?

delphia

ja mam v cene povrchove cistenie, obrusenie 4x celu tvar,aplikacia vit. a mineralov vo forme ser, biostimulacny laser a krem. ak niekto chce masku- je to + k tej cene

ja40

delphia,ale to nie je konecna cena,ze?
pretoze len kozu obrusit to neni vsetko,potom nasleduju este nejake procedury v podobe masiek a vitaminov,popripade docistenie pleti...v Ba to cele stoji 50eu,v zahranici 85eu.

gogo_inka

ano lebo uz je na to neskoro co ? no nic, a mozem sa spytat kolko krat ju treba opakovat ? viem ze podla stadia v akom je plet, ale aspon tak priblizne. dakujem

gogo_inka

ano mam mastnu plet, typicku T zonu, cistim si ju pravidelne, rano, vecer obcas aj pocas dna ked som doma, no vysledky ziadne. vyrazka sa mi objavi sem tam ako kazdemu, ale tie pory su hrozne. viem ze nezmiznu uplne, ale chcela by som ich aspon zjemnit.

delphia a ty robis dermabraziu ? kolko stoji ? citala som ze si z kosic, ja byvam blizko takze mohla by som dojst k tebe ked to pomaha :(

delphia

gogo_inka, na rozsirene pory - nie su vyslovene len pri mastnejsesj pleti- takze pravidelne cistenie iba v pripade ak je plet aj zanesena. inac, mas taku strukturu pleti, ktoru ziadnym cary-marym nezmenis. pory sa daju iba zjemnit. a na to jevhodna aj dermabrazia.

co sa tyka suchej pleti- aj na nu treba 1x za mesiac peeling. tam je zvysena supinatost, ktora je v konecnom dosledku na zavadu. doraz treba klast potom na kazdodennu sistematicku starostlivost o plet doma.
kazda plet je individualna a kazdy potrebuje dla aktualneho stavu "usit" starostlivost na mieru. napisat tu mozem len veeelmi vseobecne odporucania.

ajjaja, co ti k tvojej skusenosti povedat...?! vies, "Za penize, v Praze dum"....dokonca v Ke poznam koznu lekarku, ktora dany vykon propaguje aj v lete a dokonca dava v tom obdobi zlavu, len aby mala najviac klientov..:(
ono to je o svedomi poskytovatela...resp. takymto sposobom si mozno aj zabezpecuju pre seba klientov na nalsedne odstranovanie pigment. skvrn, ziskanych prave po obruseni... :D (pre nich dalsi priliv prachov)
nemali by to samozrejme robit, lebo praveze oni su ti profesionali a ich povinnostou je edukovat zakaznika- laika. lenze zisk je zisk..hm...

ja este v utorok budem robit jedno obrusenie, lebo pani silou mocou este chce a slubila, ze nebude aspon 2 tyzdne sa priamo vystavovat slniecku, ale uz na teraz s tym vykonom koncim a zacinam az koncom oktobra. viem, prichadzam o peniazky, ...ale ja som uz raz taka.. nerobim klientkam to, co by som sebe nerobila.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.