Dúfam že nie tehotenstvo, aj ked mám anitkoncepciu

Príspevok v téme: Dúfam že nie tehotenstvo, aj ked mám anitkoncepciu
cassie123

prosím vás potrebujem sa ubezpečiť.. Pol roka beriem antikoncepciu Belara 30.
Tabletky beriem večer o 7. no jeden deň som si tabletku zabudla o 7 dať, išla som na diskotéku, po diskotéke o 4 ráno som si ju hneď dala. čiže to mohlo byť tak 9 hodín.. no ale užila som ju dokonca bez zapitia vody.. väčšinou keď som moc lenivá nezapijem ju vodou len tak slinami.. a mala som pocit akoby mi zastala v hrdle.. zaspala som.. no na druhý deň resp. ten deň večer som mala s priateľom sex.. a možno sa čudujete čo plaším, ale čo ak náhodou sa znížili účinky antikoncepcie čo si myslíte? .. už je odvtedy týždeň a ja si nahovorám že celý týždeň mám niaké bolesti v podbrušku.. ako keby som išla dostať menzes ale ten ešte dostať nemám... dúfam že nehrozí tehotenstvo v žiadnom prípade :(:(:(

Bebinka

Tak vytok mam skoro stale nejaky,ale nie je to take spinene ako ked mi napr. konci menstruacia...takze ked zajtra doberam antibiotika a v pondelok zacinam novym blistrom HAK,tak by som mala byt uz chranena normalne?
Dakujem vam za odpovede,baby:-)

jankaaaaaaaa

antibiotika bezne ordinovane hak neovplyvnuju. iba ak by si nahodou pocas uzivania antibiotik spinila, ako to tu bolo napisane, tak vtedy sa treba chranit aj inac

jankaaaaaaaa

zeny, prestudujte si ako hak fungujea preco je sanca takmer nulovaaby zena otehotnela pocas uzivania hak... potom nebudete musiet zbytocne stresovat

mataBB

cassie ale vela zien, co takto otehotnie, si neprizna ze urobilo chybu v uzivani

ty si chybu nespravila, uzila si zabudnutu tabletku do 12 hodin...je to vlastne preto, ze 1 tabletka ma ucinnost 36 hodin..teda klasickych 24, po ktorych sa ma uzit dalsia, plus 12, to je preto aby sa nemuseli tabletky uzivat tak dokonale presne na hodinu...cize ucinnnosti tabletiek sa vzajomne prekryvaju

tabletka sa nemusi zapit vodou, to nie je podmienka, ona sa vstrebe aj tak

urcite nie si tehotna, len si to nahovaras a stresujes

Weva

no test Ti asi zatial nic nepovie, tak je najlepsie neplasit sa a pockat... ano, su zeny co otehotneli aj pocas, ale beries to inokedy poctivo, urcite je to v poriadku a su to len tvoje nervy... drzim palce

cassie123

Ďakujem, keď som si to vtedy prečítala, som sa tak upokojila.. stredu mám dostať menštruáciu, no bojím sa neviem či to vydržím, asi si pôjdem kúpiť test..
Však teraz hľadám na googli a neraz tam píšu ženy, ktoré otehotneli počas poctivého užívania..
A mňa teraz večer divne pobolieva brucho, dokonca ma pobolievajú prsia a to mám dostať až o týždeň ..