Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poradte

AdamKrt

Ako pozeram odporucania pre vyber vibratoru na bod G,
www.eroticcity.sk

tak mal som vo vyhlade Fun Factory G2 Hearthbreaker a citam, ze je velmi popularny pre bod G :)
vibratory-dilda-a-penisy.heureka.sk

Tak isto sa mi pozdaval dobry aj Little Paul, mozno svojim tvarom este viac
www.amazon.de

Otazne je, ci je to objektivne odporucanie, kedze to predavaju :)

AdamKrt

Ten druhy, podobny tesak som kupil a na partnerke to nemalo ziadnu odozvu. Ak by som si mal vybrat z tych dvoch, tak ten s tou gulou. Je sirsi. Tesak sice koncentruje energiu, ale nemusi to byt prijemne. Bod G, neni totiz iba male miestecko, takze skor ho pojme ten gulatejsi.

Myslim vsak, ze na bod G je aj tak najlepsie drazdenie prstami. Pripadne, ak by bol zelatinovy vibrator, ohybny, ktory sa da patricne vyhnut, aby tlacil na bod G. Zenske lono a umiestnenie bodu G neni standardizovane :) a tak sa pomocka moze minut ucinkom. Potom je dobre, ak sa pomocka vie prisposobit.

Ten s tou gulou, kedze je hrubsi, bude stimulovat aj viac vaginalne. Tiez som si zo zaciatku myslel, ze tesak je lepsi. Ale na druhu stranu, moze to byt aj clovek od cloveka ine... Zober oba :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poradte - Fórum - ZDRAVIE.sk