boľavé a naliate prsia

Príspevok v téme: boľavé a naliate prsia
lunka

Ahojte, neviem či sa tu takáto tému už rozoberala, ale chcem sa opýtať na vec, už asi tretí mesiac po sebe mam asi tyždeň po menzese strašne naliaté a boľavé prsia, nemôžem sa ani poriadne hýbať, nemôžem spať na bruchu, dokonca sa ich ani dotkúť, sú ako silikóny tvrdé, nechápem, ale je to naozaj silná bolesť, tehotná nie som, hak neberiem, ale bojím sa k lekárovi aj keď očividne nemám na váber, ak niekto máte bdobnú skúsenosť dajte vedieť, na čo sa mám pripraviť. Ďakujem Vám

citygirl

Vyskusaj surove kapustove listy- strc si ich do podprsenky. Tiez mi to znelo absurdne, ale v zufalosti som to vyskusala a prinieslo mi to ohromnu ulavu.Mam to z nejakej televiznej relacie.

opalka

ahoj toto riesim uz pol roka
brala som HAK, tak mi ju najprv 2 x zmenili, ci to nebude tym, ze mam zlu,ale problemy neustupili, teraz som juuplne vysadila,ale stale to iste
bolave, velke,tvrde prsia, ale ja nie tyzden po menzese, ale STALE !!!!!!!!!! uz som z toho na nervy
dnes som bola na gynci a odpoved: ste v poriadku,zdrava, pockajte 3 mesiace, co bude, ked sa telo precisti od HAk
takze len trpiet
strasne sa zle citim, ako taky balon :(vsetko mi je uzke
lekar mi povedal, ze zeny oto maju casto,ked neberu HAk, ale ze ja som opacny pripad
tak si myslim, ze tebe ju bude chciet naordinovat,aby sa ti upravili hormony