Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hernia - RNG prosím pomôž

Príspevok v téme: Hernia - RNG prosím pomôž
ondrej5555

Zdravím všetkých, dúfam že sa tu niekto nájde kto môj problém vyrieši.
Má reflux pažeráka, herniu na pažeráku. Stále pri sedení kedže mám sedavé zamestnanie som pociťoval tlak v nadbrušku respekt. v trojuholníku. Môj Gastroeterológ ma vyšetril aj hadicou takže nič okrem refluxu hernie mi nezistil.
Problém je v tom, že posledný polrok pociťujem väčšie tlaky pri sedení a 2 týždne už aj s pocitom rezania rovno za solárom (nebolí to). Toto všetko je spojené aj s ťažším trávením.
Moje otázky sú jasné:
1. čo spôsobuje tento nepríjemný pocit?
2. môže zlé trávenie a následne tieto problémy spôsobovať počasie? resp. náhla zmena
3. Ako sa mám tej hernie zbaviť?

Beriem 2 týždne probiotiká, pravidelne športujem 2-3 (futbal) mám problémy s chrbticou hlavne hrudnou. Mám celoročné prejavy alergie aj napriek tomu že mi nijakú nezistili (bez levocetirizinu neviem dýchať nosom).

Je možné, že opísané problémy nejak spolu súvisia?

RNG

Na vzdusne alergie pomaha quercitin(3x500 mg) vitamin C(3 gramy) boswelin(2x500 mg) a rozne ciastiace enzymi(bromelain, serrapeptaza...)
Travenie si treba napravit(rozvrh stravy, kyseliny, enzymi, vlakniny, probiotika)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hernia - RNG prosím pomôž - Fórum - ZDRAVIE.sk