Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné: Vichy Normaderm Tri-Activ

StanleyH

Vichy je to to najhorsie co sa da kupit, klamliva reklama a je to velmi umele. Ak mate problematicku plet, odporucil by som produkt GLO, vyziva pleti zvnutra posilnenim elastinu a kolagenu. Vysledky za par dni. Ak to myslite seriozne s pletou, treba skusit

ginger27

To je asi preto, že vzorky bývajú obyčajne viac koncentrované, takže máme pocit že na našu pleť pôsobí veľmi dobre..no keď si kúpime krém, tak účinok zmizne, lebo účinné látky nie sú v takej koncentrácii..a ja som dlhé roky používala VICHY, La Roche..minula som na to neskutočné peniaze (odličovače, krémy, make-up-y, púdre, ...)..mala som veľmi problematickú pleť..no nič mi nepomohlo tak, ako keď som navštívila kožnú, ktorá mi dala 2 krémy a mala som po starostiach.Moja starostlivosť teraz spočíva v tom, že sa odlíčim micelár. vodou Bioderma a ráno si dám Skinoren a večer Duac gel..

levanderka

ja som mala len vzorky a vobec mi nerobili dobre.krem bol hrozny. robili sa mi na tvari divne veci.podla mna zbytocne vyhodene peniaze.ale kazdemu sedi nieco ine :)

dfd

Tiez som zozmyslala nad kupou tohto vyrobku, no neviem ci to enbude skoda penazi... ake mate skusenosti?? na ake problemy je ucinny?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné: Vichy Normaderm Tri-Activ - Fórum - ZDRAVIE.sk