Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosim o radu.-nebezpecne ?

Jaja_ja

No on ma tazko moze poslat na vystrenie kedze to bol doktor na pohotovosti, v inom meste, ale do spravy mi napisal odporucanie navsetva zubara, rehabilitacie a ked sa to nezlepsi opakovane neurologicke vysetrenie. neviem preco ale som stale taka nepokojna z toho. Aj ked mi vsetci vravia ze keby bolo podozrenie na mozgovu prihodu tak mi da urcite urobit CT-cko alebo si ma necha na pozorovanie lebo ze to by neriskoval, len mi nejde do hlavy to ze ma tak vela krat po sebe vysetroval tymi istymi ukonmi a este aj to cislo si pytal. Som z toho nervozna, mam 22 rokov a vsetci vravia ze som na to mlada, ale co som sa docitala na nete tak aj 19 rocne baby mali mozgovu prihodu.

elsa5.5

jaja,neviem načo si pýtal od teba číslo,ale povedal ti že to bude chrbtica...,možno ťa chce poslať na nejaké vyšetrenie neviem,držím palce:)pre !nebud drzý/á tvoj otec ma nezaujíma,tvoj názor tak isto,,nie som odborníčka a jaja len chcela radu pokiaľ vidím napísali sme jej nech ide k lekárovi a dalej už to musí riešiť lekár,až má nejaké pripomienky na moju radu jaja povie mi to sama teba sa nikto nič nepýtal,max.jaja.

Jaja_ja

Tak som vcera isla na pohotovost lebo som uz nevedela tu bolest vydrzat, vysetroval ma neurolog vsetkymi tymi ukonmy ako poklepy a cvicenia ale ct-cko mi nerobil tak asi nemal podozrenie na mozgovu prihodu, neviem, zatial povedal ze je to blok krcnej chrbtice a asi ako som zakaslal tak ta bolest vystrelila. ale kontroloval ma asi styri krat. uz som sa aj ukludnila, no potom este za mnou k auta vybehol a vypytal si moje cislo,co ma vystrasilo znovu lebo nechapem preco a naco

!

vy co to zlahcujete tak ma dobre pocuvajte vcera vecer otec lezal v posteli a zabehol mu dzus tak strasne silno kaslal a zrazu uz len nezrozumitelne blabotal a usta vykrivene a lavou stranou tela nemohol pohnut . tak mi nevrav ty odbornicka ze to zo zakaslania nemohlo byt, zo silneho preco nie?!boze..

elsa5.5

tak si daj zatiaľ nejakú tabletku,no to je lekár tiež...,,ale počkaj 2 dni a ked nič tak tam chod znova,alebo skús neurologa ten Ti aj tak poradí lepšie...

Jaja_ja

bola som dnes u lekara a povedal ze to by som asi ochrnula hned ze nevie co to moze byt ze mam pockat ci tie bolesti prejdu a ak nie potom prist.. perfektny pristup ze ? akurat sa pytal ci mam vysoky tlak, ale nezmeral mi ho. merala som si doma a mam 117/62 moze byt pri takom tlaku mozgova prihoda?

bazalka

Keď máš z toho také stresy, tak prečo nezájdeš k doktorke? Aj keď ti nič nebude, aspoň nebudeš mať takéto nervy. Lebo ochorieš už aj z tých stresov.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prosim o radu.-nebezpecne ? - Fórum - ZDRAVIE.sk