Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehotná?

Príspevok v téme: Tehotná?
achjajach

Dobrý deň,viem,takýchto tém je tu milion,no nikde som nenašla mne podobný prípad..Beriem antikoncepciu,pravidelne,nikdy som nezabudla,jedine ak som zjedla pár krát o 45 min pozdejšie...a neberiem ani atb,nič,no s priatelom sa chranime len antikoncepciou,no nikdy sa do mna nespraví ... A i tak mám v poslednej dobe divné príznaky:/ .treba mi často cikat,mám tvrdé brucho dole,je mi často na zvracanie :/ bojím sa,ale hovorím si,ved si pozor dávame,tak by sa nemalo nič stat :/ mali ste niekto podobný problém?...robila som si test,bol negativny,ale aj tak je to ešte skoro,test by mi zrejme neukazal:/

Lulu2011

babetko - to co su za vyrazy do mna dal? :)))

zrejme si este pubertacka, ak mas pravidelny cca 28 dnovy cyklus, tehotna tesne pred menstruaciou neostanes, ale su aj rozne odchylky, ale su to skor mizive percenta, zavisi od dlzky cyklu, ovulacia prebieha v polovicke cyklu

babatko28

chcem sa spytat mam pred menstruaciou a moj priatel to do mna dal.je mozne otehotniet?ja viem ze je mozne ale niekedy sa to nemusi podarit?chcem vedet ci mozem tom zostat?dakujem

nikuša

Ja osobne tak isto beriem antikoncepciu asi 1 rok a nemám žiadne problémy beriem ju pravidelne a niekedy je to až choré že tu tabletku zoberiem na minútu presne gynekolog mi vysvetlil keď beriem tabletky je to ako keby som bola tehotna preto mám vždy inú náladu vajičko nedozreje a ena nemôže otehotnieť presne ako ste tu písali jedine že pravidelne neberiete alebo zabudnete zobrať tak vtedy je už riziko že sa môže stať že otehotniete

Weva

no janka, zase to percento co udavas je teda jedna zena z 500. Pri zodpovednom brani HAK... a to si kazda tu a tam nejako tu tabletku neda vcas, dostane hnacku, berie antibiotika a pod.
No a na svete beru statisice a miliony zien HAK, takze zase stava sa.

Ale ak okrem toho ano nespia spolu naplno je to fakt miziva sanca. Drzim palce achjajach :)

jankaaaaaaaa

ale baby neprehanajte preboha. sanca ze otehotniete z hak je 0,2%. ak zena pravidelne berie hak nema sa coho bat. aj ked uz zena vynecha jednu tabletku tak je strasne malo pravdepodobne ze prave v ten jeden den nastane ovulacia a zena otehotnie. a ked uz niekto otehotnie pocas brania hak tak preto ze nejako pochybil. ak mate obavy z tehotenstva pocas uzivania hak tak ju ani neuzivajte . naco? ked aj tak stresujete a pouzivate aj ine metody ochrany.

soffa

ja si myslim ze si to len nahovaras.aj ked tiez osobne poznam ze znama otehotnela a brala hak pravidelne.ziadna antikoncepcia nie je 100%.ALE TO riziko je velmi male,

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tehotná? - Fórum - ZDRAVIE.sk