Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Avéne

didi1023

Ahojte ma ešte niekto skusenosti s touto kozmetikou hlavne ta rada na akne chcela by som ju vyskusat, teraz ma la roche, ktora mi celkim vyhovuje ale aj tak to nie je ono a chcela by som vyskusat nieco nove

sona30

aj ja mam s Avene len pozitivne skusenosti, ale nemam citlivu pokozku, tak mi pride trosku draha. pouzivala som telove mlieko denne, na noc s HA a denny krem proti vraskam.

olivia987677

ahojte, mne dala kožná avene. pouzivam to asi tyzden gel + ten krem na akne a je to zatial fajn. ziadne zazraky ale dufam, ze sa to este zlepsí

tabbinalka

osobne som od kamarátok počula až neuveriteľne dobré ohlasy na Avene, ale ja osobne som stále verná Bioderme

iwi

Kozmetiku Avéne môžem jednoznačne odporučiť každej "babe", ktorá má problémy s akné, či už boľavé, malé biele ale aj s červenými škvrnami po akné.
Ja som s akné dosť dlho bojovala, ešte aj teraz, ale môžem konečne povedať, že táto kozmetika mi pomohla. Jedine ona. Vyskúšala som skoro všetko, od kožnej, cez kozmetičku, prírodné vitamíny až stravu.
Takže ak môžte tak jednoznačne Avéne.

StanleyH

Avene je jedna z najlepsich na svete. Clovek co robil pre tuto firmu vytvoril kremy a kozmetiku aj pre Agel, kozmetika sa vola Ageless a vravi ze tato je jeho najlepsia rada a ceny su porovnatelne. Bohuzial nam narastol obrat o 300% a tento msiac ju neni mozne zohnat v Europe. poslem vam link na nu ak by ste chceli. Je to prva kozmetika obsahujuca antioxidanty v pravomslovazmysle

Weva

Ja ju prave pouzivam lebo mam strasne precitlivelu plet. Nehovorim ze vie zazraky, ale som s nou spokojna a idem si kupit dalsie balenie kremu... takze dala by som jej sancu.

Pri inych kremoch som mala pocit mastnoty, pripadne sa mi do kremovania akosi nechcela. Teraz pri Avene ma to napada automaticky a mam plet taku "spokojnu" :)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Avéne - Fórum - ZDRAVIE.sk