Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zaujíma ma Váš názor

michael

No, no ,- je to tak na považenie. Teoreticky môže, a ked môže teoreticky, tak môže aj prakticky ale podla mna je to veľmi v zácne.Pri vysokom tlaku s nám cieva upchá (srdcová cieva) následne po pár minut nam zlyhava srdcový sval pretože nedostáva krv, teda kyslík a živiny. Ide samozrejme o ten kyslík.Pri nízko tlaku človek skôr odpadne teda ako hovoríme zamdlie.Je to tak isto spôsobené nedostatkom kyslíka ale mozgu.Ale vrátme sa k srdcu. Ak by som mal nízky tlak, a pritom by som napr.(stratil veľa krvi, alebo by som mal choré srdce čo do funkčnosti) tak isto by nasledovalo nedokrvenosť srdcového svalu čo by sme moli prirovnať ako infarkt ale hovorím je to na považenie ako to odborníci nazvú.Nazvu to trebars zlýhanie srdcovej komory, apod.K tomu sa musia ale vyjadriť odborníci.

aladar

nie nemoze lebo ak je nizky tak tym padom ani cieva neni zanesena ked sa na cieva zanasa tym padom aj tlak dviha takze nizky tlak a infarkt neprichadza do uvahy a infarkt je so zapchatych ciev s hustej krvi kde vznikaju zrazeniny panstvo asi tak

elsa5.5

ja mám nízky tlak už veľmi dlho a som tu dokonca sa mi podarilo ho trocha zvýšiť záleží aj od stravy,nemám žiadne problémy s cievami ani iné,no cievy sa hlavne upchávajú s tukov

angelička

nesprávne stravovanie: vela nasýtených tukov, ako sú maslo, tučné mäso, smotany, zákusky, najmä plnkové, fast food, chipsy, málo zeleniny, ovocia, sladké malinovky, nedostatok vlákniny.
a práve touto tučnou stravou sa upchávaju cievy.
Teda správne stravovanie je opak toho: vela zeleniny, ovocia, celozrnných výrobkov, dostatok vody a pohyb.
asi takto by som to videla ja.

Jaja_ja

veľa krát sa používa výraz nesprávne stravovanie. Aké je to správne potom?
A čo mladí ľudia a upchatie ciev? Môže vznikať?

angelička

no ved aj človeku s nizkym tlakom sa možu upchat cievy, ak sa nezdravo stravuje. ALe vo všeobecnosti nízky tlak nie je nebezpečný, akurat može mat človek závraty, citit unavu, slabost, alebo može odpadnut. vysoký krvný tlak je ovela nebezpečnejší.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zaujíma ma Váš názor - Fórum - ZDRAVIE.sk