Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zuby múdrosti a úzka sánka

:-))

o tych zuboch uz ani pocut nechcem..
rastu mi uz par rokov. najhorsie je, ze ked uz sa aj predrali, tak sa mi tam vzdy dostal nejaky bordel a zapalilo sa mi to tak, ze som nemohla ani rozpravat, lebo ma bolela cela uzlina...
navyse mi jeden musela zubarka aj narezavat...
a este k tomu rastu pokazene...ň
podla mna by mali ist von..
kamaratke ich vybralli,prave kvoli tomu ze ma uzku sanku a zbytocne by jej tlacilo ostatne zuby....
treba ist k druhemu zubarovi...

janickaa

ahoj, mna to bolelo niekolko mesiacov, hlavne v noci, kym mi narastli, pomahal mi ibalgin od bolesti, ale to sa neda brat donekonecna, zubar povedal, ze je to ok, tak som odisla za pracou do zahranicia a tie zuby mudrosti sa mi v priebehu roka tak pokazili, su uplne odvapnene a na tyzden idem k zubarovi, teda tu v zahranici, lebo ta bolest sa neda vydrzat, pravdepodobne ma caka operacia, lebo mam uzku sanku a nebude to lacne tu. nevahaj, nedaj sa odbit zubarom, alebo zajdi za inym, tie zuby sa aj tak pokazia. vela stastia, ja viem co tvoja dcerka preziva.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zuby múdrosti a úzka sánka - Fórum - ZDRAVIE.sk