Zeny za akú mzdu pracujete na východe?

Lulita

Maoam - masina na cafe crema znie dobre :)

telku nepozeram velmi ani ja, u nas sice frci, lebo maly pozera rozpravky no a ja mam nejake 3 serialy oblubene aj z toho mi uz jeden skoncil, takze malo tiez

Lulita

Filipova - itakov hladaju...informacnych technikov, ti zarabaju ako krali aj na vychode, kto sa tomu rozumie, inak v RWE je moja tuzba robit, som tam raz brigadovala a chcela som potom aj na stalo, som poslala ziadost, ale nic sa nedialo, na sekretarske a asistentske fleky nie je sanca sa tam dostat bez znamosti, su tam velmi dobre platene miesta

Maoam

no nie som psychiater, ale toto zavana uz fak vaznou poruchou osobnosti...mal by sa dat liecit, vsak to nie je hanba,ale tych indicii je uz fakt viac nez dost

by som bola zvedava na tu dg., ale depresia to nebude, najskor porucha osobnosti

no k Lulite :D: Lulu, presne, to bolo z tej masinky Dolce Gusto z tych kapsul, ako ja to kupovat na doma nebudem, ja mam doma masinu :D na espresso a Cafe Crema, ale to uz mam par rokov od firmy Saeco (tal. firma tusim), zatial drzi :D, len je to starsi model a tie novsie ti robia uz aj Latte s penou a tak, no uvidim.....ale ta mala s kapsulami, to nie je pre mna, mne treba riadny stroj doma :D

Telka? Moja telka je zapnuta tak 1x v mesiaci :D, inak je stale off.
Ked, tak si skor stiahnem daco alebo kuknem dvd, ked vobec mam na to cas.
Radsej si nieco precitam, alebo si kuknem daco normalne na dvd.

Magy

filipova - to len dost jasne hovori o jeho... ehm, ako to nazvat, nekompletnosti?
chvilu pise knihu, chvilu nie (uz asi 10x to vzdal), kazdu chvilu ziada o zrusenie svojho nicku, svoje slova berie spat. proste sam nevie, co chce, zmieta sa ako ryba na suchu.
ale my mame ist do p***!
toz... komu neni rady, tomu - vsak to poznate.
kym to nezacne seriozne riesit cez lekarov, tak bude aj za dalsich 10 rokov na tom takto biedne a mozno este horsie. jeho zivot.

Filipova

Mimulus zas nechal vymazat vsetky svoje prispevky.. :D Nakoniec budeme vyzerat ako dusevne chori my vsetci ostatni, ze sa bavime o niekom, kto vlastne neexistuje :D

Lulita

Maoam - a strojom myslis Dolce Gusto? je to fajn, ale tie kapsule su hrozne drahe, aj ked do smotany tiez vrazam dost, som vysnorila najlacnejsiu 400 ml za necele euro, ja si dost vela jej lejem :D

Lulita

Maoam - Late Machiato si dam niekedy v cukrarni k tiramisu, ked idem s malym, ale mne nikdy nechuti :( ja mam najradsej, ked si doma urobim nescu so smotanou, to si viem vychutnat a nejaky keksik k tomu :) nieco aj v telke si pozries?

Magy

ach ano, prepac. vsetci sa mylime, len ty nie. ok. pockam si dalsi rok a potom to tvoje fnukanie na vsetko a vsetkych okolo zase zosumarizujem. ;)

Magy

domyslaniu a ustipacnym poznamkam nezabranis. si na slovensku, zvykaj si.
ja som nespomenul nic konkretne, pisem z toho, ako vidim to, co pises uz cele mesiace a roky, aky mam z toho cely pocit. a za taku dlhu dobu svoju podstatu neskryjes. tento nazor by som si utvoril uz za podstatne kratsi cas, lebo to co pises je uplne jasne. a nielen mne. a neber to ako vystatovanie sa, ale mylim sa malokedy. v oblasti psychologie rozhodne. no a ak tento pohlad potvrdilo nezavisle na sebe niekolko ludi, tak to asi pravda bude, nie?
ci mas dojem, ze sme sa tu vsetci proti tebe spikli a robime ti schvalnosti?