Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zeny za akú mzdu pracujete na východe?

Magy

Mimulus - povedz uprimne, co ta serie? Ze ta tu rozoberaju nejake pipky (bez urazky, damy), ktore ti mozu byt vlastne ukradnute, alebo ze sme zatali do ziveho??? Precitaj si co bolo napisane. podstatu. co ti bolo vysvetlene, kde robis chybu, ako si to ziadal, aby sme ti tu tvoju chybu ukazali. na priamu otazku, ktoru som polozil, si odpovedat neracil, namiesto toho nas posielas do pitche.
pitcha nie je sklad. tak zdvihni rit od kompu a zacni fungovat.
a ked za rok-dva prides, a povies ze mas naozaj trvalu pracu a poriesil si vlastnou (zdoraznujem VLASTNOU) snahou aj vsetky (alebo vacsinu) ostatne problemy, tak sa ti tu rad radom vsetci do jedneho poklonime a ospravedlnime.
dovtedy ale budes to, co si.
pan Vyhovorka.
chodiaca tragedia, co obvinuje vsetkych okolo (len nie seba) a hlada priciny, preco sa to neda.
da sa. vsetko sa da. len treba chciet. nic viac, nic menej. ale tie najjednoduchsie veci su zaroven aj tie najtazsie, vsak?

Maoam

Luli: dnes mi jedna dobra dusa urobila take Latte Macchiato, ze som skoro odpadla od rozkose :D, fakt superacke bolo a doma robene....taku masinu si asi zaobstaram

Maoam

Mimulus: prepac, ale necitam tvoje prispevky

Luli: no tak vies, som od 5 na nohach.......este teraz som vybavovala jednu vec (pisomnu)....zajtra ide do posty...urobila som si prave caj a rozbalila horku coko :D

Lulita

mimulus - tak to mas v tom nejaky chaos potom, ked ju nakoniec odmietas ty, ale chapem, to bude asi na zaklade otho pokecu, co tam vysedava,a le to je jedno, si sa zamotal, ale do pi si nas posielat nemusel :(

Maoam - co robis po veceroch? praca, ci aj skocis niekde na kavu?

kabel ka

tak do p..e nas poslal :-D
Inak jemu sa mimoriadne paci, ze ho vobec riesite, to ho vyslovene skrabka na bruchu...
neznasam sebalutost-a ta v muzskom vydani je absolutne NECHUTNA a ODPUDZUJUCA.
Mimulus, prezradim ti navod:
Menej sa pozoruj (a lutuj) a viac zi.

Filipova

Ja nechcem byt k nemu zla, ale fakt som uz alergicka na ludi, ktori maju len prazdne slova.. a skutek utek.. Ja rada vypocujem, poradim, pomozem, ale nemoze to furt ostat len u tej sebalutosti.. A o to smutnejsie, ze ide o mladeho cloveka.. Ale ja sa uz radsej nevyjadrujem..

Tak prajem vam pekny zvysok dna a drzim palce, nech sa kazdemu dari podla jeho predstav ;)

Maoam

Mimulus: ak si baby pamätaju, co si tu vypisoval, tak asi maju pravdu, alebo mas dve osobnosti a kazda pise cosi ine ci ako?

ci ti nebodaj niekto ukradol nick? :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zeny za akú mzdu pracujete na východe? - Fórum - ZDRAVIE.sk