Zeny za akú mzdu pracujete na východe?

Lulita

Maoam - ja osm uz raz v tvojej teme kabel pisala, ale to bolo dááávno a odvtedy dlhu dobu ani tam nebola, potom tusim prisla na jeden prispevok, tak si to zrejme ani nevsimla

Lulita

Maoam - zdravie.sk mi pomaha nemysliet na svoje problemy, ja sa rada zasmejem, posrandujem, to mi stale ostalo, ked mam lepsi den a zvladnem ist do mesta, rada sa prejdem, skocim do sekáča, urobim si radost, lebo nikdy neviem, aka noc ma zase caka, precitam si s cim sa pasuju iní, ked je dobra tema a ludia v nej sa pise dobre, neda sa stale len umarat, ci neviem, co konkretne teraz myslis

ok respektujem, ze mi nedas majla na nu

Maoam

tak myslim, ze 'verejne' riesit AD nie je o nic horsie ako riesit sexualne zalezitosti v inych temach, nechcem ti davat na nu e-mail bez jej suhlasu, preto som ti napisala, ze ak chces, napis jej v nasej teme, ak bude ochotna, ozve sa urcite, ako odbornik je super

Maoam

Lulita, ale v inych temach ta vnimam uplne inak, neviem ake mas zaujmy, ale niekedy premyslam, kam ta zaradit, ohladne symptomov atd.
No nic, ty sa poznas najlepsie, vies, kde mas aky problem, milionkrat som ta nabadala, povzbudzovala k tomu ich vziat do ruk a nieco s nimi robit a ohladne liekov ta mozem odkazat na kabel.
Ostatne je na tebe.

Lulita

myslis, ze ked pridem k dr. s navrhom na lieky, mi ich predpise?

daj mi maila na kabla prosim, snad sa nenahneva, nechcem to tu uz riesit verejne, dakujem

Lulita

Maoam - ja nechcem ani byt utesovana, to mi pomohlo v casoch, ked som dostala prvy zachvat a myslela som, ze zomieram, samozrejme teraz su lepsie vyhrotene prispevky :)

ano, nechcela by som tebou menit, to mas pravdu, to su zase tazke a ine veci a viem, ze to mas tazke o tom sa urcite hadat nebudem

Maoam

Lulita a zapamätaj si jedno, ze sila sa ZISKAVA a to jedine v boji, nikde inde, takze silni ludia sa silnymi STALI.
A urcite nie lezanim pri telke a sebalutostou.

Takze - precitaj si este raz vsetko + obrat sa na Kabel ohladne AD a pusti sa do toho.

Maoam

este k tomu utesovaniu: je potrebne, v istych situaciach, ale v drvivej väcsine situacii je potrebne mysliet a riesit, utesovanie nic nezmoze

a taka je aj tvoja situacia, lebo ty seba samu uz lutujes viac nez dost, ziadna dalsia utecha nie je napr. u teba konkretne potrebna, prave naopak, teba treba nakopnut k cinom

Maoam

Lulita: to je pekna vyhovorka, ze ty si ta silnejsia, neviem ci by si chcela mat moj zivot a moje problemy, to by si asi vyskocila z okna, kazdy mame svoje hranice - aj ja a ver mi, ze tie moje su davno, davno prekrocene...DAVNO

takze rada by som bola silnejsia, ako som, to mi ver!

o mna tu nejde - pisem ti tretikrat, obrat sa na Kabel, v nasej teme, napis jej, co si brala, ona ti poradi urcite aspon zopar AD, ktore by ste mohli vyskusat, ono ich je viacero druhov a treba ti to usit na mieru