Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tabletky na chudnutie

jolka9641

samotné zázračné tabletky na chudnutie bez zmeny životosprávy nezaberajú tak ako reklamujú...jediné ktoré môžu zaberať sú tie na urýchlenie spaľovnia ale tiež môžu urýchliť len procesy ktoré v tele podporíš sama napríklad lipoxal je v tomto asi zázrak s ním sa dá po pridaní pohybu a úprave stravy zhodiť aj 8-9 kíl za 3 mesiace a to je paráda :))

Alexa291

Predám tabletky na chudnutie Alli /80ks/. Záruka do 02/2012. Cena 35, 00Eur s poštovným. Pôvodná cena 45, 00 Eur. Návod na použitie a originál puzdro. Ak má niekto seriozny záujem tak píšte na andreacz@atlas.sk. Ďakujem

Matka698

ja som schudla s alli 10 kg a po cely cas som bola velmi spokojna :) ako hovori maria, treba davat pozor na stravu a hybat sa a uvidite, pojde to dolu :)

maria36

Ja som tiež vyskúšala tabletky na chudnutie (alli) a aj som pekne schudla, ale musela som si upraviť jedálniček a každý druhý deň som chodila cvičiť. Myslím, že bez toho to nejde.

.red.

ja som ich brala ja vela kamosiek ich bralo a schudlo ja som schudla 10kil za mesiac a to som nic nerobila, ani som nemala gorsiu plet, vlasy nic a dokonca uz ich rok neberem a vahu mam rovnaku mozno nejake kilo dve hore dole mi kolise.
keby ste mali zaujem piste na reductilmail@gmail.com, alebo reductil.mail@gmail.com odber ihned v BA

merynka

moja znama brala tabletky možzem povedat,ze schudla ,ale taku skaredu plet mala cela vola vihazana hruza:-).ako pise sisi vyhodene prachy.

majka_21

suhlasim so Sisi... somarina to je. ja som ich nikdy sice nebrala, ale jedina sanca ku schudnutiu (trvalemu samozrejme) je iba zmena zivotospravy a pohyb

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tabletky na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk