Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

jedalnicek, denny prijem kalorii

Príspevok v téme: jedalnicek, denny prijem kalorii
Feliss

Dobry den..Mam 172cm a 63kg..Chcela by so schudnut okolo 5kg..Uz som zacala studovat dost veci co sa tyka stravy a vyzivy a kalorii atd.. Len neviem presne ako si mam zostavit jedanlicek..Uz som sa zacala stravovat podla odporucanii na nete, 5x do dna male porcie..Len neviem vymysliet co jest..Striedam jedla ako- varene vajce, kuracie prsia, cotagge cgeese . biely jogurt, 1 celozrnny rozok (1 x do dna jem pecivo), uz nemam napady..A neviem presne v aku dobu ake jedla jest...Viem ze vecer uz nie ovocie ani sacharidy...hlavne vecer neviem co mam jest...a este otazka, ako je to s dennym prijmom kalorii, alebo sa mam riadim kilojoulami? a pri chudnuti je vsade inak pisane no cca okolo 6000kilojoulov to ma byt, a kalorii asi 1500 kal..To mam chodit nakupovat s kalkulackou? :D :D

carey

a vies co je najlepsie, ze zajtra idem k babke na oslavu takze vsetko bude "zdrava strava" ... uz vidim same kolaciky a nezdrave veci, ako neviem ci sa udrzim, lebo u babky sa normalne jest neda.

Feliss

nuz takyto zachvat sa stava...uz nechaj tak, uz stym nespravis nic...pokus sa zajtra nabehnut na to svoje...treba vydrzat..aj ja som spravila hriech..no dnes je "hriesny den" :D

carey

lenze uz to beriem tak ze sa to stalo a nic nespravim, teraz ma brusko boli z toho vsetkeho a budem asi velmi zle spat opat... a zajtra sa len snazit ist do normalu

carey

ale sa aj hambim, lebo toto bolo nalet na jedlo.. ako najskor cokolodavy puding, potom este normalnu cokoladu nejake 4kocky, potom som si dala chlieb, na to asi o hodinu zemiaky a pak este piskoty asi 10

Feliss

carey, no daj, ale si zober ze taka tycinka ma 200kalorii.... a vecer....ten cukor v tom..to nevybehamm uz dnes....

carey

baby, dneska som porusila asi vsetky zasady zdravej stravy :( Strasne vela sladkeho som pojedla a este aj teraz vecer, normalne mi je zle zo seba :((( preco vzdy pred menzesom toto spravim, si poviem ze to vydrzim ale nieeeee, az sa mi chce plakat z toho

Sisi135

Feliss: Tvoj kamarát naberá a nechce bielkoviny?? Veď tie sú základnou stavebnou látkou svalov. Pri naberaní tak 2,5 g na kilo požadovanej hmotnosti a k tomu kvalitné sacharidy. Mal by si aj niečo preštudovať, dobré je na to fórum na stránke posilnovanie.sk alebo sportujeme.sk. Bez dostatočného množstva kvalitných bielkovín a sacharidov kamarát svalovú hmotu nenaberie

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

jedalnicek, denny prijem kalorii - Fórum - ZDRAVIE.sk