jedalnicek, denny prijem kalorii

Príspevok v téme: jedalnicek, denny prijem kalorii
Feliss

Dobry den..Mam 172cm a 63kg..Chcela by so schudnut okolo 5kg..Uz som zacala studovat dost veci co sa tyka stravy a vyzivy a kalorii atd.. Len neviem presne ako si mam zostavit jedanlicek..Uz som sa zacala stravovat podla odporucanii na nete, 5x do dna male porcie..Len neviem vymysliet co jest..Striedam jedla ako- varene vajce, kuracie prsia, cotagge cgeese . biely jogurt, 1 celozrnny rozok (1 x do dna jem pecivo), uz nemam napady..A neviem presne v aku dobu ake jedla jest...Viem ze vecer uz nie ovocie ani sacharidy...hlavne vecer neviem co mam jest...a este otazka, ako je to s dennym prijmom kalorii, alebo sa mam riadim kilojoulami? a pri chudnuti je vsade inak pisane no cca okolo 6000kilojoulov to ma byt, a kalorii asi 1500 kal..To mam chodit nakupovat s kalkulackou? :D :D

carey

no lelka ja nie som odbornik, ale okrem toho zeleninoveho salatu to je katastrofa... ale ucime sa na vlastnych chybach, takze si z toho nic nerob, lepsie sa spytat

lelka

mozem sa opytat - dnes som zjedla na ranajky bebe keksy, na obed som zjedla zeleninovy salat, sojovu tycinku a medove wafle 6ks a na vecer som zjedla jablko vypila som 3 kavy a o 18 jednu horucu cokoladu JE TO CISTA KATASTROFA KED SA SNAZIM SCHUDNUT ??

carey

Sisi135 no ked ono ide o to, ze ked nieco nechrumem stale, tak potom som nervozna :) ten tvaroh si dat mozem, len sa obavam ze mi to nepomoze, lebo ja vecer ani tak nejem lebo som hladna ale preto ze mam nervy

Sisi135

carey a čo keby si skúsila tak dve hodiny pred spaním tvaroh + nejaké semiačka (nie však viac ako nejakých 5 g)?? Tvaroh sa pomaly rozkladá a zasýti bohovsky. Mrkvu by som večer nechrúmala, obsahuje dosť sacharidov, skôr ľadový/iný šalát

carey

ahojte, inak Fellis to moze byt tym ze ti pribudlo svalstvo, takze sa neboj, mne sa to tiez stalo... sice ja teraz nemozem nic vraviet, lebo aj vcera vecer som si dala cokoladu...zacinam sa ucit na statnice, nervy mam v prdeli uz teraz, neviem co so mnou.. dnes som bola aspon na steperi.
Chcem sa spytat Sisi135, co je dobre vecer chrumat? lebo ja sa zvyknem ucit dlho aj do 23.hod aj viac a vzdy ma prepadne chut na sladke, neviem preco to tak je...chcem zvolit mensie zlo, skusim mrkvu jest alebo ja neviem

Feliss

baby, vcera som sa vaziloa ale nechapem, vaha sa nepohla ani o kus :( :( prvye 2 kg som schudla, a po tyzdni nijaka zmena..stale 61 :( a to som dodrziavala stravu, a aj vela cvicila, korcule, bicykel....nechapem :(

petrusiik

ahojte ako sa vam dari? mne to celkom ide aj ked vcera mohlo byt aj lepsie ale som len na zaciatku. Neviem ale ja to mam dost tazke doma kazdy mi vravi ze vela jem a ze takto urcite neschudnem a podobne uz mam niekedy z toho depky :( drzte sa aj ja sa posnazim vydrzat pri zdravom stravovani :)

Sisi135

carey mne sa inak fajn osvedčili pizzerie keď som skončila neplánovane jesť vonku. Majú naj. výber šalátov - ja mám rada s tuniakom napríklad

carey

ahojte baby, ako sa vam dari? Ja som sa vcera zas prejedla (sladke) a vecer som mala hrozne vycitky...dneska uz fakt chcem normalne fungovat, na ranajky som mala vlocky 40g, par cucoriedok takych mrazenych, asi deci mlieka, vsetko som to povarila, mnam dobre to je bolo :) a na obed asi budem mat kuracie maso s hraskom a ryzou... vecer ideme na veceru tak si asi dam nejaky salat kuraci alebo co.

Feliss

z billy, no neviem ak osa vola, ale on je taky dlhy aj pol metrovy hadam :D dlhy a tenky..a vela zrn je natom všeliakych :D aj vnutri v ceste...No ja mam veceru presne o siedmej....