Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otlaky na päte

mississipi

ja si vždy prepichnem takýto vodný otlak ...
no dala som si na to ten olejček, trošku to štípe ..
dík za radu :)

lochness

tea tree je taky akoby suchy olej, nie ako klasicke mastne oleje, takze v tom problem nevidim :) kludne si to na to daj, je to antiseptikum, aspon sa ti to vydezinfikuje a rychlejsie zahoji, pretoze pokial viem prepichovat by sa pluzgiere nemali

mississipi

však tak to teraz mám .. len som rozmyslala, či na to nemám niečo dať, či ako . preto som sem napísala . dúfam, že sa to cez víkend zahojí .

jankaaaaaaaa

ja by som na taku otvorenu krvavu otvoreninu nedavala olej. najlepsie si nato nevat nic. ani ponozky a nechat to tak nech sa to zahoji

mississipi

no bol taký, kým som si to neprepichla.. teraz tam je len taký kúsok bez vrchnej kože, krvavý . no tea tree oil mám doma, klasický z lekárne ...

lochness

ak myslis tie 'klasicke' pluzgiere plne akoby vody, ja si na to davam 100%ny tea tree oil (cajovnikovy olej)... objednavam si ho z katalogu yves rocher, mala 12ml flasticka stoji nejakych 8 eur ale vydrzi strasne dlho a super pomaha, vysusuje a lieci, ja to pouzivam aj na ranky a vyrazky a kadeco ine, tak skus...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otlaky na päte - Fórum - ZDRAVIE.sk