Už pol roka mám zaľahnuté v uchu

Príspevok v téme: Už pol roka mám zaľahnuté v uchu
mnamka257

Som z toho zúfalá. V uchu mi zaľahlo, keď som bola chorá- asi takna jeden deň, potom to prešlo, no o po krátkej dobe sa to vrátilo a už neustúpilo. Minule mi v uchu akoby praskla vzduchová bublina a zase som normálne počula. Ani neviete, ako ma to potešilo. No po niekoľkých minútach sa to zase vrátilo. Keď si ľahnem na ucho, ktoré počujem, tak tým druhým- zaľahnutým, nepočujem takmer nič- ani keď niekto vojde do izby. Keď sa ma niekto na niečo potichšie pýta a ja som k nemu otočená tým uchom, v ktorom mám zaľahnuté, musím ho požiadať, aby otázku zopakoval. Vyskúšala som všetky "overené" triky, ale nič. Zvykla som si s tým žiť, no minule, keď som na tých pár minút počula normálne, ma to zase začalo trápiť. POkiaľ by ste mi pomohli, ani neviete, aká vďačná by som vám bola.

mnamka257

viem co je to zalahnute v uchu, takze viem ze je to to. a myslite ze by mi nepomohol ten spej do ucha, ktory sa pouziva na cistenie namiesto vatovych tyciniek?

jaanna

chod na ORL vysetrenie-lerar zisti,ci tam mas mazovu zatku-urobi vyplach/,ci bude potrebne aj rtg...alebo aj magneticka rezonancia...Neodkladaj to...,je najvyssi cas konat.

RNG

Pravidelne si davaj do ucha teply(vlazny) kokosovy olej, lez na druhej strane az ti to rozpusti tu stvrdnutu mazovu zatku.
Nebolo by od veci zaroven brat oreganovy olej a roztok GSE, lebo kto vie, preco sa ti to necisti samo, co tam je za mikroby, co tomu zabranuju.Mozno ti ten cely problem vyplyca vz nakazy v prinosnych dutinach, na co by sopm pouzil,kvapky roztoku citricidalu(GSE) a koloidneho striebra na striedacku.