Zensky web

uhlie

A co by na tom zenskom webe malo byt? Ved na vsetkych forach je to o tom istom. Ktora celebrita si dala urobit silikony a kto ju obskocil, porpipade, co prezradila na svoju kamaratku.

lost

"phpbb" fora su najprehladnejsie podla mna :)

take co je wanda diva lesk to su len primitivne weby s este primitivnejsimi clankami - to musi fakt pisat nejaky 15 rocny brigadnik, ktory este ani gramatiku neovlada (ako AUTOR prispievajuci do medii ju musi ovladat perfektne, pretoze potom je internet matuci hlavne pre deti, ktore sa gramatiku len ucia - citaju chybne, pouziju to chybne) v knihach je takmer 0 chyb.

a v neposlednom rade, je to cisty bulvar :P

podla mna ktokolvek moze zalozit forum, ak bude dobre, darit sa mu bude v pohode.

forum je podstate vsetko kde sa diskutuje :)

Ale mne sa nepacia VSETKY fora ktore su viazane s Azetom, lebo uroven diskusie je ako v prvom stupni zakladnej skoly. dalej z prncipu monopolu - preco sa musim registrovat na azet, ci do nejakej obrovskej skupiny (hoci relativne anonymne) ak chcem prispievat do fora.

jankaaaaaaaa

vobec niesom agresivna, len som nepochopila ze ako si myslela to ,ze toto tu nieje forum.
ved my ti tiez normalne odpovedame ake fora pozname a ze je ich uz vela

jankaaaaaaaa

a co je toto ked nie forum???? vymenovali sme mnoh odalsich a existuje este ove ovela viac na ktore si teraz nespomeniem

Salliana

Ano,ale to nie je FORUM.

Pardon,ja som sa asi zle vyjadrila...cisto len forum,ako je napr.modrykonik.sk,alebo mojasvadba.sk...

jankaaaaaaaa

existuje milion blogov, diskusne fora na wanda.sk, modrykonik, dlouhevlasy.cz, mojasvadba.sk, toto forum...... a vela vela vela dalsich