Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika Himalaya Herbals

Sisulik

Ja používam túto kozmetiku dlhodobo veľmi mi vyhovuje na moju mastnejšiu pleť s tvorbou akne. Konkrétne čistiaci gél Neem a maska Neem. Majú liečivé účinky. Predtým som používala aj čistiacu penu a tonikum.

Mata235

Ahojte :-) Himalaya Herbals patrí do skupiny ajurvédskej kozmetiky (indickej kozmetiky). Indickým doplnok výživy aj kozmetike sa venujem už dlhšie a verte neverte, Himalaya Herbals sa žiaľ na prírodnú a ajurvédsku kozmetiku iba hrá. Skúste si prečítať zloženie produktov. Všimnite si, že nemajú ani BIO ani Eko certifikát, pretože ich nedostali. Ak hľadáte indickú a kvalitnú, tak odporúčam skôr značky ako Ecce Vita alebo Organic India, ja nakupujem z ajurshop.sk, ale na internete je veľa e-shopov s týmito značkami, stačí si vybrať a netreba sa hnať za niečim, čo vyzerá dobre, stojí to pár šupov ale zvnútra je to obyčajný chemický krém :-)

Doktorfazula

Mal som frajerku z Himalaji ale mala otca samana, a ten ma zaklial preto som to zabalil. cize s himalajami dobre skusenosti nemam

akinom0077

Pouzivam sampon Himalaya na mastne vlasy a som velmi spokojna vyskusala som uz toho dost a tento ki vyhovuje hlavne mi vydrzia 24 hodin vlasy ako take co sa pri vacsine samponov nestava...
taktiez pouzivam " bahennu" masku od Himalaya krasne precisti hlboke pory a nevysusi plet
potom pouzivam krem na tvar -tiez spokojnost
par krat som kupila pastu a tiez v pohode

vsevedka

zn.Hymalaya som kedysi kupovala v MT v Priore, ale len dekorativku, farebnu hennu na farbenie vlasov a sampony, bola som maximalne spokojna

uz ale len viacmenej dopredavaju, pretoze majitelka je chora a chcela by som sa vas preto opytat kde si tuto znacku kupujete

Nephilim

Veru Himalaya je tak trochu odrb:-) ja som mala od nich zubnú pastu a teraz mám zlupovaciu masku, ale tú kým dám dole z tváre niečo si vytrpím, tak myslím, že jutreba brať s miernou rezervoiu. ako písali na stránke tie účinné látky, ktoré majú pôsobiť sú prírodného pôvodu, ale tá chémia je tam tiež...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozmetika Himalaya Herbals - Fórum - ZDRAVIE.sk