baby čo robit aby som nevyzerala ako.... vlasy...vlasy..:( dik

Príspevok v téme: baby čo robit aby som nevyzerala ako.... vlasy...vlasy..:( dik
Laura89

asi pred vyse mesiacom som si davala.. Garnier Color a Shine - ledova gastanova..(28 umytí)..
farba sa mi nezmyla zatialco pri korienkoch mam uz svoju povodnu spin.blond....
tak som si dnes po mesiaci dala. Garnier Color Naturals.111... superzosvetlujúci popelava blond..(na poradenie od predavacky)
Vysledkom som sklamana.. moju trochu zmytu... ledovu gastan..som chcela o nieco osvetlit a tato superzosvetlujúca... mala zosvetlit o 3 az 4 odtiene.. Pri korienkoch je svetlucka blond a po dlzke ...stale je to ta ledova gastan..hneda z nadychom do červena?--
...........-hm co robit aby som sa aspon trosku priblizila ku blond.. aka znacka.. a kedze tu poslednu som si davala dnes kedy mozem opakovat farbenie..:) dakujemmm

brianek

Dobry den,
vie mi niekto povedat ako u nas liecia Crohnovu chorobu? Manzel ju dostal pred pol rokom.Zijeme vo Francuzsku,ale chceme sa vratit na Sr.
Za kazdu odpoved vopred dakujem

Laura89

a este jedna posledna otazocka ..ak tu niekto nakukne do tejto temy:))
Ako dlho pockat s melírovanim...vlasov.. vcera somm si dala ten zosvetlovac. tu 111 co mi len malinko zosvetlila...:)
--------------dakujemmm............

elsa5.5

tiež som si po dlhej dobe farbila sama vlasy vždy mi ich farbí kaderníčka,kúpim si zlatohnedú na obrázku iné na vlasoch iné takže naozaj kaderníčka sa v tom vyzná treba ísť tam:)

Bittersweet_Gabrielle

mala som podobný problém a odporúčam ti zájsť ku kaderníčke na hustý melír cez čiapku :) A nemám ani tak príšerne zničené vlasy

cinni

nic v zlom..ale co si cakala:)))))) takto vlasy NIKDY neodfarbis a hnedu uz vobec nie, stale tam bude velky rozdiel...takze bud ostrihat, alebo si stiahnut farbu u kadernicky peroxidom niekolko krat (vlasy budu suche, znicene, polamane, nakoniec ich aj tak ostrihas) alebo skus husty melir